Elisabeth Daniel´s Frisørstudio
Elisabeth Daniel´s Frisørstudio
Frisør | Hårpleie
Studentrabatt (1)
Vi har 20% studentrabatt på alle behandlinger! Velkommen til oss
Studenttilbud fra Elisabeth Daniel´s Frisørstudio
Vi har 20% studentrabatt på alle behandlinger! Velkommen til oss
Studentrabatt
Ålesund
Les mer
Telefon
70 10 06 40
Adresse
Løvenvoldgata 2 Ålesund
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Book bord her
På O’Learys får du følelsen av å være på bar i Boston, midt i hjertet av Oslo. Vi lover deg ekte, amerikansk atmosfære med tex mex og kjente klassikere på menyen. Mens burgere, ribs og nachos gir deg vann i munnen, sørger vi også for at du blir underholdt.
Enten du er av typen som liker å se på sport på TV eller ta del i spillet selv, har vi noe for deg. I tillegg til å vise sport på alle skjermer, kan du nemlig spille shuffleboard og boksespill hos oss.
Med andre ord er O’Learys på Oslo S det perfekte stedet å samle venner eller kolleger for god mat – og god stemning!
Studentrabatt
Les mer
Film fra Sør er verden som kommer til Oslo. En verden av snåle, gripende, rystende og lattervekkende historier som treffer en i magen og åpner hjerter. Med det nyeste og beste fra Afrika, Asia og Latin-Amerika, bringer hovedstadens eldste filmfestival oss nærmere kulturer noen har sterke bånd til og andre vet lite om.
I løpet av 11 festivaldager kan du blant annet oppleve publikumsfavoritten fra Tokyo International Shark Film Festival, HOTSPRING SHARKATTACK, lekne KILL THE JOCKEY eller dystopiske A BRIGHT FUTURE. Festivalen byr også på en rekke spennende arrangementer, deriblant samtaler med internasjonalt anerkjente regissører, japansk filmhelg med aktiviteter, utekino, frokostvisninger, utstillinger, konserter og ulike fester.
Den 35. utgaven av Film fra Sør arrangeres fra 06. NOV – 16. NOV, 2025.Utforsk hele programmet og kjøp billetter på filmfrasor.no
*Studentpris på kr 110 per billett gjelder på ordinære festivalvisninger på Vika kino, Klingenberg kino og Cinemateket. På Vega Scene er studentprisen kr 140. Gjelder ikke arrangementer.
Studentrabatt
Les mer
Om oss
Senter for studier av Holocaust og livssynsminoriteter (HL-senteret) er et forsknings-, dokumentasjons- og formidlingssenter med søkelys på holocaust og andre folkemord og på minoriteters vilkår.
HL-senteret holder til i den fredede og vakre Villa Grande på Bygdøy i Oslo. Bygningen har huset den allierte overkommando, diplomater og en helseutdanning før HL-senteret flyttet inn. I perioden 1941–1945 bodde Vidkun Quisling, leder for Nasjonal Samling, i huset sammen med sin kone Maria.
Utstillinger
På HL-senteret kan du blant annet se en utstilling om holocaust og en utstilling om hverdagsrasisme i Norge i dag. Senteret har også to kunstinstallasjoner og en historisk bunker fra 2. verdenskrig. Lørdager og søndager har vi omvisninger i utstillingene og bunkeren.
Åpne arrangementer
HL-senteret inviterer jevnlig til foredrag, panelsamtaler og boklanseringer om aktuelle temaer. Det koster ikke noe å delta (med unntak av konserter). Du finner programoversikten her.
Bibliotek og dokumentasjonsavdeling
HL-senteret jobber med dokumentasjon på temaene holocaust, antisemittisme, folkemord og minoriteters rettigheter. Du kan få tilgang til vårt bibliotek og våre arkiv- og gjenstandssamlinger etter avtale.
Kafé Villa Grande
Villa Grande har en koselig kafé der du kan kjøpe småretter og diverse drikke. Huset har en nydelig hage tilgjengelig for gjester når været innbyr til det.
HL-senteret har gode studentrabatter! Se hl-senteret.no for priser og åpningstider. Delta i de viktige samfunnsdiskusjonene!
Studentrabatt
Les mer
Studenter får 10 % studentrabatt
Vi tar imot både private, grupper og bedrifter, samt byr på god servering ☕🥐 fra Restaurantvognen Kari Sofie kun 20 meter fra klatreparken. Les om studentrabatten til Kari Sofie.
Her finnes både godt med sitteplasser og rekreasjonsmuligheter.
Parkering 🅿️finner du ved hovedinngangen til Domkirkeodden P1 Klikk og se,samt langs Strandvegen og bort til Jernbanemuseet P2 Klikk og se.
Studentrabatt
Les mer
Oppdag en verden av hår- og fargetjenester hos Studio L. Våre eksperter tilbyr et bredt spekter av behandlinger for å fremheve din naturlige skjønnhet og stil. Fra presise hårklipp til livlige fargeforvandlinger, er vi dedikert til å hjelpe deg med å se og føle deg på ditt beste.
Vi har spesialisert oss på parykker og hårdeler for mennesker som gjennomgår håravfall. Ring oss gjerne på 47763668 om du ønsker konsultasjon til parykk, hårdel eller extentions.
Studentrabatt
Les mer
Stikk ut i bakken uten å blakke deg! Som student får du hele 40 % rabatt på dagskort. Perfekt for en spontan pause fra pensum – eller når du bare må ha litt frisk luft og fart.
Les mer her: https://www.skigeilo.no/skipass/studentpriser
Sesongkort: 38% rabatt
Planer om å stå mye? Da er sesongkortet gull – kjør så mye du vil hele vinteren for én fast pris. Aller best deal for deg som elsker ski (og å få mest mulig for penga).
Les mer her: https://www.skigeilo.no/skipass/studentpriser
Om oss
I alpinbakkene på Geilo kan du velge mellom 46 nedfarter for ulike ferdighetsnivåer. Bakkene er fordelt på 5 baseområder, og skibussen tar deg fra ene dalsiden til den andre. SkiGeilo har syv unike spisesteder, enten du er ute etter en rask lunsj, varm kakao, eller en gourmetopplevelse med utsikt, har vi noe som passer enhver smak.
Geilo har 3 parker med et bredt utvalg av forskjellige elementer tilpasset alle nivåer - fra nybegynner til ekspertnivå. Parkene inneholder hopp, rails, bokser og andre morsomme elementer. Vi har også 3 skibusser som tar deg ut på alpin, og hjem igjen - helt gratis!
SkiGeilo er et av Norges største alpinanlegg, og har vunnet «Norway’s Best Ski Resort» seks år på rad!
For åpningstider, se HER.Sjekk ut aktiviteter og arrangementer gjennom hele vinteren HER.Trenger du overnatting? I så fall kan du bestille HER.
For mer info om spisesteder, skibuss, skiutleie, afterski og mer finner du her https://www.skigeilo.no/vinter.
Studentrabatt
Les mer