Aktiv Trening Ørsta
Alle studentvennlige bedrifter

Aktiv Trening Ørsta

Trening | Helsestudio
Studentrabatt (1)

-

Les mer om Aktiv Trening Ørsta
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student

Studenttilbud fra Aktiv Trening Ørsta

Studenter får medlemskap til 399,- med binding og 469,- uten binding på våre treningssentre.
Studentrabatt Ørsta
Les mer
Adresse
Karsches gate 3, 3611 Kongsberg

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
På Victoria hører du det beste av jazz og annen musikk i åpen klasse. Vi har flest norske artister, men også endel europeiske og amerikanske - både kjente og artister på vei opp. Du kan oppleve klassisk jazz her, men mest av alt har vi moderne musikk på besøk: rare ting, vakre ting, noen ganger krevende ting, men alltid er det bra ting! 🎶 🎺Rabatter og gratiskonserter🥁Alle billetter har rabatt for studenter og unge under 23 år, henholdsvis 50 og100 kr rabatt på billetten. Det er gratis inngang på vår konsertserie Uhørt! som vi har hver annen uke. I mai starter Norges musikkhøgskole sin 14 dager lange eksamensfestival med mellom 2 og 5 konserter per dag, og alle er gratis. Etter det tar NLA Høgskolen over med sine, gratis eksamenskonserter. Vi selger også sesongkort i flere kategorier, også til studenter, som gir fri inngang til alle konserter i regi av Nasjonal jazzscene, over 70 konserter hver sesong! I tillegg gir kortet 20% rabatt på utvalgte varer i baren. Publikum under 23 år kan kjøpe kort til studentpris. 💛Huset & serveringVictoria har kapasitet til 270 publikummere. Alle billettene har unummererte plasser, kom derfor i god tid om du ønsker å sitte foran! Lokalet har både koselige kafébord, to overhengende balkonger og bak i lokalet er det et amfi med gode sofaplasser. Sikten til scenen er god fra hele lokalet. Baren serverer et godt utvalg av vin, øl og alkoholfritt. Det er ikke matservering på Victoria. 🎼HistorieVictoria er et historisk lokale med mye kultur i veggene. Lokalet ble bygget som kino, og har senere vært både teater og revyscene, fra 2008 ble det et fast hus for Nasjonal jazzscene. Her har landets jazz- og musikkinteresserte publikum et godt sted å oppleve og oppdage musikk av høy kvalitet.  📧KontaktinformasjonLurer du på noe er det bare å ta kontakt HER! Tilleggsinformasjon Vi har toaletter tilrettelagt for personer med nedsatt funksjonsevne og fleksible møbler på åpne gulv, og derfor alltid plass til rullestoler. Vi er med i ledsagerordningen. Ledsagerbeviset gir ledsager for personer med nedsatt funksjonsevne fri adgang til våre konserter. Da vi må forholde oss til våre fastsatte kapasitetsbestemmelser, oppfordrer vi ledsagere til å kontakte oss samtidig med billettkjøp. Send oss en mail eller ring telefon: 23 89 69 23. Det er 18 års aldersgrense på de aller fleste av være konserter, men vårt unge publikum kan benytte vergeordningen vår.
Studentrabatt
Les mer
Nausta er en del av sjøfronten i Molde. Lengst øst mot fergekaia finner du et badeområde med toalett, utedusj, stupebrett og badetrapp. Her ligger badstua plassert med enkel tilkomst via landgang. Badstua er åpen hver dag fra 6 om morgenen til 23 på kvelden. Bruk rabattkode STUDENT25 når du bestiller. Bestill her Parkering og tilkomstFra bussholdeplassen er det kun et par minutters gange og går du mot sjøen så finner du sjøfronten. Nærmeste parkering er ved kinoen, men det finnes også flere parkeringsmulighet i sentrum. Vårt mål har vært siden dag en å etablere et badstuetilbud i verdens fineste by. Vi skal skape et badstue-miljø som innbyggere og tilreisende til Molde kan ha gleden av. Vi vil skape byens beste helårs-opplevelse. Vårt tilbud skal være en helårs sentrumsnær attraksjon både for lokalbefolkningen og tilreisende.
Studentrabatt
Les mer
Midt i Oslo sentrum finner dere ✨Megazone & Fjellstua✨. Et aktivitetssenter som tilbyr flere forskjellige aktiviteter. Siden 1993 har vi hatt over 3,9 millioner besøkende. Vi tilbyr laserspill, innendørs paintball, escape-games og streetcurling. Sjekk ut alle våre aktiviteter, og book din tid: 🔥 Laserspill    🔥 Innendors paintball 🔥 Escape Games 🔥 Streetcurling På vår avdeling Fjellstua har vi egen bar og streetcurling (ID:20). Velkommen til Fjellstua midt i Oslo sentrum. En flott bar med 4 streetcurling baner. Et unikt lokale som gjerne ønsker dere som studenter velkommen. Drop-in booking kan bestilles inntil 5 dager før og det koster kun 120kr pr. person for 50 min spill. → Les mer om FJELLSTUA ✨Studenttilbud✨ → Benytt rabattkoden: "studenttorget" ved bestilling på nettsiden. Da får dere 25% rabatt på drop-in priser. Drop-in kan bestilles inntil 5 dager før HER. Åpningstider MegazoneMan-Fre: 10.00-22.00Lør: 10.00-23.00Søn: 10.00-21.00 Åpningstider Fjellstua Man-ons: 10.00-22.00Torsdag: 10.00-00.00Fre-lør: 10.00-01.00Søn: 10.00-21.00 Kontaktinfo: 22 98 85 50 Adresse: Mariboes gate 2, 0179 Oslo (Inngang vis a vis Rockefeller) → Se kart!
Studentrabatt
Les mer
For å kunne benytte deg av studentrabatten må du laste ned vår app. Last ned via App Store eller Google Play. Bruk følgende rabattkoder: Første klipp for nye studentkunder til 199,-: studenttorgetNY Den vanlige studentrabatten er 20 %: studenttorget20   Om oss Vi er et unikt konsept basert på tre faktorer: effektivitet, kvalitet og en fast pris for alle. Vi tilbyr ikke tjenester som hårvask eller farging, men fokuserer på det vi er best på; en profesjonell hårklipp til en rimelig pris.   Hvorfor velge oss? Vi er frisøren som respekterer tiden din - en hårklipp av høy kvalitet trenger ikke å ta lang tid. Drop-in når det passer for deg eller forhåndsbestill et tidspunkt.   Hvordan kjøpe klipp? Kjøp i appen vår. Last ned via App Store eller Google Play. Se tilgjengelighet og ventetid live i salongoversikten. Følg din plass i køen i app, og få beskjed på SMS når det er din tur. Hverdagspris student: 343,- (Vanlig pris 429,-) Fast pris uavhengig av kjønn og type hårklipp. Barn, dame og herre betaler alltid det samme hos oss.
Studentrabatt
Les mer
Studenter får 15% avslag på første behandling, 10% for oppfølgende behandling hos Kiropraktor Nils Meier, Fysioterapeut Marie Pettersen, Eirik Grøneng og Sven Birger Kloster.  Vi holder til sentralt på Danmarksplass i Bergen. Gå til:Fysioterapi  I  Kiropraktor  I  Ultralyd / injeksjon   I  Legespesialist Vi hjelper deg med:• Rygg• Nakke• Hodepine og migrene• Idrettsskader• Senebetennelse• Trening• Skulder• Hofte• Fot og ankel• Kne• Albue...og mye mer   HVA VÅRE PASIENTER SIER: En stor takk"En stor takk til gjengen hos Sonoklinikken som fant riktig diagnose etter langvarige symptomer etter en ankelskade og gjorde meg symptomfri på 3 behandlinger!"John R. E. Veldig fornøyd"Jeg er veldig fornøyd med behandlingen jeg fikk hos Sonoklinikken! I tillegg til god og effektiv behandling, følte jeg meg trygg."Silje V Takk for meget profesjonell behandling og oppfølging"Har slitt med vond skulder i over 8 mnd, med et lite sprøytestikk sammen med ultralyd fikk jeg kortison nøyaktig der det skulle være. 5 dager senere slapp smerten, helt fantastisk. Takk for meget profesjonell behandling og oppfølging!"Zekiye N Anbefales"Dyktige folk med veldig kjapp virkning for min del:) anbefales"Stian S Er svært fornøyd med behandlingen"Kom inn etter 3 uker med nattlig og kontinuerlig smerter i skulder. Fikk diagnostisert Frozen shoulder via klinisk test og ultralyd. Kortisonbehandling ble iverksatt med en gang og mine smerter forsvant i løpet av 24 timer."Alexander K   SonoPoddenEn kort, lett og forskningsbasert podcast om Muskel-/Skjelettplager laget av våre Spesialister på Sonoklinikken for deg som pasient eller Helsepersonell. Aktuelle gjester vil bidra og ulike tema belyst. Podcasten varer i ca 20 minutter.Alle episoder her  
Studentrabatt
Les mer
Femini er en studentvennlig helseklinikk, med fokus på faglig kompetanse og pasientens opplevelse av trygghet. Gynekologi 🧑‍⚕️Gynekolog Martin har siden 2008 jobbet som gynekolog og tok sin spesialisering ved Sentralsykehuset i Førde, Haukeland Universitetssykehus og AHUS. Han studerte ved Jagiellonian University Medical College i Krakow, og snakker både norsk, polsk og engelsk. Våre behandlinger🌿Generell gynekologisk undersøkelse m/ultralyd🌿Celleprøve🌿Blødningsforstyrrelse🌿Problemer i forbindelse med overgangsalder🌿Utredning ved barneønske🌿Urinlekkasje / inkontinens🌿Generelle infeksjoner i underlivet🌿Kjønnssykdommer🌿Underlivssmerter🌿Kontroll av cyster på eggstokkene🌿Endometriose🌿PCOs (Polycystisk Ovarie Syndrom)🌿Utflodsproblematikk🌿PMS🌿Kreftutredning🌿Fremfall/prolaps av vaginalveggen🌿Utredning ved gjentatte spontan aborter (habituell abort)🌿Vevsprøver/biopsi av livmorhalsen🌿Prevensjonsveiledning🌿Innsettelse av spiral utenom Gynefix og innsettelse av p-stav🌿Kontrastundersøkelse av eggledere (tette/åpne eggledere)🌿Saltvann undersøkelse av livmorhulen på mistanke om polypper Jordmor🤰Vår jordmor har over 20 års erfaring i faget og brenner for individuell og tilpasset oppfølging under svangerskap, fødsel og barseltid. Hun har et spesielt engasjement for god og riktig oppfølging under svangerskapet, noe som inkluderer forberedelse til fødsel, amming, barseltid og omsorgen for det nyfødte barnet. Hun har fulgt flere hundre gravide gjennom svangerskap og fødsler og kan tilby en trygg og faglig sterk oppfølging av deg under svangerskapet ditt. Ta med studentbeviset, og få 10% rabatt på alle gynekologiske undersøkelser 🎓 Les mer om oss her → Femini.no Ta gjerne kontakt hvis du lurer på noe! 📧 : post@femini.no ☎ : 48299814  
Studentrabatt
Les mer