Thon Hotel Vågan
Thon Hotel Vågan
Hotell | Overnatting
Studentrabatt (1)
Studenttilbud fra Thon Hotel Vågan
Studenter får 30% rabatt på ordinære priser
Studentrabatt
Oslo
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Kode dersom du ønsker å handle på nett: student25
Gå direkte til våre seksjoner for:• Seksuell helse• Sexleketøy• Sexy undertøy• Avalon Fetish• BDSM• Møbler• Bare moro• Inspirasjon• Tilbud• Nyheter
VÅRE BUTIKKER:
Erotikk1 Midtbyen (se kart)Dronningens gate 40Telefon: 90261111
Man-fre: 10.00 – 20.00Lør: 10.00 – 18.00
Erotikk1 Lade (se kart)Haakon VIIs gate 9Telefon: 93416666
Man-fre: 09.00 – 21.00Lør: 09.00 – 20.00
Erotikk1 Tromsø (se kart)Jekta StorsenterKarlsøyvegen 12Telefon: 93079794
Man-fre: 10.00 – 21.00Lør: 10.00 – 18.00
Erotikk1 Bergen (se kart)Åsane StorsenterÅsane Senter 42Telefon: 55195519
Man-fre: 10.00 – 21.00Lør: 10.00 – 18.00
Vi er en norskeid bedrift og vårt hovedlager ligger i Trondheim, midt i hjertet av Trøndelag.
Erotikk1 er opptatt av å være tilgjengelige for våre kunder. Vi er et sted hvor alle skal kunne føle at de kan snakke om og spørre åpent om det de lurer på, enten det gjelder produkter vi selger, spesialartikler eller seksuell helse og velvære. Hos oss finner du alt fra det lille uskyldige, til det mer ekstreme.Når du handler hos Erotikk1 kan du være sikker på at du får en god og trygg kjøpsopplevelse i tillegg til rask og diskret levering av dine varer i hele Norge. Trenger du hjelp til å finne det perfekte produktet eller har spørsmål knyttet til din ordre – ta gjerne kontakt med oss! Vi kan skryte av å ha et fantastisk team av ansatte med lang bransjeerfaring og høy faglig kunnskap innen kropp, seksualitet og sexleketøy. Du kan være trygg på at vi alltid setter kundens behov og kriterier i fokus.
Kjente merker og skjulte perler
Hos Erotikk1 finner du et stort mangfold av produkter. Vi har essensielt tilbehør som glidemidler og kondomer, vibratorer og masturbatorer og større produkter som sexmøbler og sexmaskiner. Vi har selvfølgelig også en hel avdeling dedikert til BDSM verdenen, inkludert vårt eget kvalitetsmerke Avalon.
Erotikk1 stiller høye krav til kvalitet og hos oss finner du alltid kvalitetsprodukter blant kjente merkevarer og blant ukjente perler innen sexleketøy til kvinner, menn og par. Utforsk Womanizer og finn ut hvorfor akkurat alle snakker om det, eller oppdag de mest solgte produktene for menn, som Fleshlight og Tenga. Nyt de deiligste vibrasjoner til både klitoris og g punktet, eller kanskje du ønsker en analvibrator, prostatastimulator eller buttplug?Oppdag kjente merker eller finn skjulte perler som Adrien Lastic, Avalon og Premium.La deg forføre og oppdag gleden ved å bruke produkter sammen, som We-Vibe , et merke som spesialiserer seg på parprodukter. For de som er i det kreative hjørnet, er det innovative merket Satisfyer det perfekte valget.
Noe for alle
Hos Erotikk1 finner du ikke bare sexleketøy, men også et stort utvalg av frekt tilbehør. Oppdag hvordan sensuelle undertøysett, catsuits, frekke truser og boksere kan sette prikken over i-en. Eller kanskje er du tilhenger av lateks, lær eller lakk/wetlook?
Erotikk1 er opptatt av å fremme god seksuell helse og har et bredt utvalg av både transmaskulint og transfeminint tilbehør. Du finner også seksuelle hjelpemidler som kan gjøre de seksuelle opplevelsene enda bedre, slik som glidemiddel, orgasmekrem og vaginakuler. Nyt deilig massasje med våre nydelige massasjeoljer eller naturlig nuru massasje.For inspirasjon og kunnskap anbefaler vi å følge Erotikk1 sin inspirasjons blogg. Der kan du lese alt fra nyttig informasjon om sexleketøy til inspirerende innhold om sex, helse og samliv. Få med deg det nyeste innen erotikk og bli inspirert allerede i dag!
Studentrabatt
Les mer
Kjøp eller abonner på kontaktlinser
Abonnement: Enklere blir det ikke! Få linsene levert hjem før du går tom. Nye abonnenter får èn kostnadsfri måned. Alltid fraktfritt og ingen bindingstid.
Enkeltkjøp: Samme gode service og trygghet som i butikken. Fraktfritt når du kjøper for over 500 kroner, ellers kun 50 kroner. Vi husker alltid ditt siste kjøp, slik at du enkelt kan gjenta.→ Les mer om linser
Hos vår Øyehelseklinikk får du:• Hjelp av autorisert helsepersonell• Grundig kontroll av synsstyrke og øyehelse• Individuell oppfølging av synet ditt, øyesykdommer og forebygging• Faglig anbefalte løsninger som hjelper deg å se best mulig• Direkte henvisning til annet helsepersonell via Norsk helsenett ved behov→ Les mer om vår øyehelseklinikk
Åpningstider:Mandag - onsdag: 08:00 - 15:30Torsdag: 08:00 - 17:00Fredag: 08:00 - 14:00
Studentrabatt
Les mer
Lik oss på Facebook og motta gode tilbud der.
Om Hårsveis'n
Salongen ligger sentralt til i Tromsø sentrum, og har vært der siden juli 2004
Vi er en liten gjeng frisører som er her for deg. Vi setter kvalitet og god service høyt, og synes det er en selvfølge at du som kunde skal føle deg godt mottatt i salongen . Du tar deg en kopp kaffe mens du venter på din tur til å freshe deg opp.
Vi ønsker at du skal føle deg flott og at det er den beste utgaven av deg selv som går ut i Tromsøs´s gater når du er ferdig med din egentid hos oss.
Dersom du lurer på noe, hjelper vi deg gjerne!
Spør oss gjerne om råd angående hår og hodebunn.
Du kan følge oss på Facebook og på Instagram.
Vi ser frem til å se deg.
Bestilling av time
Du kan bestille din time når og hvor det passer deg.- www.harsveisen.no - timebestilling på nett- Fra vår Facebookside kan du ringe gratis og bestille
Åpningstider
Mandag - tirsdag - fredag: 09.00 - 16.00 Onsdag: 09.00 - 17.00 Torsdag: 09.00 - 18.00 Lørdag: 10.00 - 15.00
Søkeord: klipp barn, dame, herre, krans, lugg, skjegg, hårvask, glatte håret, botanic farge, farge ettervekst, farge, herrefarge, loreal, bleking, foliestriper, striper, minicolor, antipermanent, permanent, hårkur, hurtigkur, farge bryn, oppbygningskur, studentrabatt, student priser, student tilbud.
Studentrabatt
Les mer
Harddisk Datapartner tilbyr gode løsninger både på nett og våre to butikker på dine utfordringer med data og PC, til en studentvennlig penge 🎓
Studentrabatt mobiltelefon:-10% på alle mobilreparasjoner.-25% på alt mobiltilbehør (Kan ikke kombineres i vårt 3 for 2 tilbud på mobiltilbehør)-50% på skjerm- og linsebeskytter til mobiltelefonen.
Vi bytter skjerm, batteri, ladeport, bakdeksel, kamera og kameraglass – og mye mer!
Studentrabatt PCer og PC-Verksted:-10% på alle laptopper-20% på alle PC-verkstedstjenester-20% på byggepris av skreddersydd PC
Vi utfører alle slags reparasjoner, ombygging, oppgraderinger, gjenoppretting av data, virusfjerning, tilstandsjekk og mye mer!
Hvis du ikke har peiling på data, så skal vi forklare så enkelt vi kan. Hvis du har peiling på data, så diskuterer vi gjerne teknologi og løsninger med deg. Vi hører ofte kunder som sier “beklager, jeg har et dumt spørsmål”. Du trenger aldri å beklage deg hos oss - ingen spørsmål er dumme - og vi formidler vår kunnskap med glede.
Våre tilbud og butikker → 💻Databutikk på Sartor Storsenter 💻Databutikk på Lagunen Storsenter 💻PC-verksted 📱Mobilverksted 🖥Bygge PC
Sjekk ut nettbutikken! → Nettbutikken
Møte opp fysisk? Her er kart til våre to butikker → Sartor Storsenter på Straume / Lagnunen Storsenter på Fana
Lurer du på noe? Ta kontakt da vel! → 📧: kontakt@harddisk.no / 📞: 535 00 532
Studentrabatt
Les mer
🎓På våre fire serveringssteder på og rundt det nye Nasjonalmuseet får alle studenter 15% på mat og drikke (utenom alkohol)🎓
🌿Vi serverer kortreiste, rene og naturlige råvarer og god, fornuftig priset mat 🌿
✨Bollebar ved NasjonalmuseetMyke, luftige hveteboller, til kaffen, ett glass med gul saft eller kanskje kakao til.. - man skulle gjerne tro at det ikke blir bedre enn det. - Men det vet vi at det kan bli! Vi har laget noen helt nye boller, en stor meny av fylte, toppa, rulla, dryssa, sprø, bløte, søte, salte, friske og mere til, boller! - ja og de tradisjonelle bollene alle kjenner til så klart.
Vi befinner oss ved Stasjonsmesterboligen ved det nye Nasjonalmuseet, og gleder oss til å se dere!
✨Kafeen i 1. etasje på NasjonalmuseetKafeen er stedet hvor du kan starte dagen, ta en pause i lunsjen eller nyte en god middag. Her serveres mat og drikke som gjenspeiler norsk matkultur. På menyen står smørbrød med smaker fra hele Skandinavia, en egen vaffel-dessertmeny, fløyelsmyk rømmegrøt. Fra 14:00 serverer vi en innholdsrik a la carte meny.
✨Salongen på Nasjonalmuseet*Salongen i 2. etasje er en kaffebar og pausested, et hvilested for slitne bein, med salte, søte, kalde og varme forfriskninger. Slapp av med en kopp kaffe, noe godt i glasset eller noe å spise.*Krever kjøp av museumsbillett.
✨Takterrassen på Nasjonalmuseet*Baren ute på takterrassen i 3. etasje er være åpen når været tillater det. Her serveres snacks og drikke*Krever kjøp av museumsbillett.
Åpningstider ☕Kafeen Tirsdag–lørdag kl. 10.00–20.00 (kjøkkenet åpner 11:00)Søndag kl. 10-18:00 (kjøkkenet åpner 11:00)
🍵Salongen Tirsdag–onsdag kl. 10.00–20.00Torsdag-søndag kl. 10.00-17.00
☀️Takterrassen Baren ute på takterrassen i 3. etasje vil være åpen når været tillater det. Tirsdag–onsdag kl. 10.00–20.00Torsdag-søndag kl. 10.00-17.00
Velkommen til oss!
Studentrabatt
Les mer
Nausta er en del av sjøfronten i Molde. Lengst øst mot fergekaia finner du et badeområde med toalett, utedusj, stupebrett og badetrapp.
Her ligger badstua plassert med enkel tilkomst via landgang. Badstua er åpen hver dag fra 6 om morgenen til 23 på kvelden.
Bruk rabattkode STUDENT25 når du bestiller. Bestill her
Parkering og tilkomstFra bussholdeplassen er det kun et par minutters gange og går du mot sjøen så finner du sjøfronten. Nærmeste parkering er ved kinoen, men det finnes også flere parkeringsmulighet i sentrum.
Vårt mål har vært siden dag en å etablere et badstuetilbud i verdens fineste by.
Vi skal skape et badstue-miljø som innbyggere og tilreisende til Molde kan ha gleden av. Vi vil skape byens beste helårs-opplevelse.
Vårt tilbud skal være en helårs sentrumsnær attraksjon både for lokalbefolkningen og tilreisende.
Studentrabatt
Les mer