Aktiv Trening Ørsta
Alle studentvennlige bedrifter

Aktiv Trening Ørsta

Trening | Helsestudio
Studentrabatt (1)

-

Les mer om Aktiv Trening Ørsta
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student

Studenttilbud fra Aktiv Trening Ørsta

Studenter får medlemskap til 399,- med binding og 469,- uten binding på våre treningssentre.
Studentrabatt Ørsta
Les mer
Adresse
Karsches gate 3, 3611 Kongsberg

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
Det er åpent når det passer deg Vi har aldri forstått hvorfor treningssenter har bestemte åpningstider. Ingen vet når det passer for deg. Se alle våre treningssentere   Gym i treningssenteret bare for jenter Alle er velkommen. Vi liker valgfrihet. Derfor tilbyr by et eget rom bare for jenter.   Hvorfor velge når du kan få alt Den beste treningen er den som faktisk skjer. Det er derfor du kan trene på alle våre senter, hvor enn du er.   Prisen for å trene bør ikke være for høy Vi mener alle skal få muligheten til å leve et sunt liv. Ikke bare de men en saftig lommebok.   App for din trening Hos Fitness24Seven bruker du vår app for å komme inn og ut fra treningssenteret. Den gir også jenter tilgang til våre jente-gym. I appen kan du booke, stille deg i kø og sjekke inn på gruppetreningstimer. Du kan dessuten se din treningsstatistikk fra siste uke og måned, se dine betalingskvitteringer samt dine medlemsfordeler. Last ned vår app i dag - alt for en smidigere treningsopplevelse  
Studentrabatt
Les mer
Kontakt:Telefon: 41203757E-post: Send e-post  Online oppfølging i hele landet (1100 kr/mnd for studenter – ordinær pris 2000 kr) Med online personlig trening kan du trene når og hvor det passer deg – uten å gå på kompromiss med kvaliteten. Jeg lager et skreddersydd treningsprogram tilpasset dine mål, og vi har ukentlig kontakt hvor vi evaluerer fremgang, justerer treningen og holder motivasjonen oppe. Perfekt for deg som ønsker struktur, støtte og progresjon i en travel studenthverdag.   Personlig trening i Oslo (700 kr per økt for studenter – ordinær pris 1000 kr) Vil du ha tett oppfølging og ekstra push under øktene? Da er personlig trening noe for deg. Her får du én-til-én veiledning, tilpasset ditt nivå og dine mål. Jeg legger stor vekt på å skape et trygt og motiverende miljø, der vi både jobber hardt og har det gøy. Målet er ikke bare at du skal nå målene dine, men at du skal gjøre det på en sunn og bærekraftig måte.   VO2maks-test i Oslo (500 kr for studenter – ordinær pris 1000 kr) Er du nysgjerrig på hvor god form du egentlig er i, og hvordan du kan trene smartere? En VO2maks-test måler ditt maksimale oksygenopptak, som er en av de beste indikatorene på kondisjon. Testen gir deg konkrete tall du kan bruke til å optimalisere utholdenhet, restitusjon og treningsopplegg. Et perfekt verktøy for både mosjonister og studenter som driver med idrett.
Studentrabatt
Les mer
Studentrabatten gjelder behandlingene under: Ansiktsbehandlinger➥ Microneedling behandling➥ Ansiktsmassasje➥ Green Peel➥ Kjemisk peeling Hender og føtter➥ Manikyr➥ Pedikyr Massasje➥ Klassisk massasje➥ Aromaterapi massasje➥ Kroppsbehandling Vipper og Bryn➥ Farge og forming av Bryn➥ Vippeløft og brynslaminering➥ Vippeextensions Voksing➥ Voksing av ansikt og overkropp➥ Brasiliansk voksing➥ Lymfmassasje / Lymfedrenasje➥ Profhilo behandling
Studentrabatt
Les mer
Vi har åpent med salg av is, vafler, toast, nydelig kaffe, kalde drikker og annet i den ordinære åpningstiden. Vi åpner 01.mai og har åpent hver helg og helligdag frem til skoleferien, fra kl 11:00-16:00. 21.juni-17.august har vi åpent hver dag fra kl 11:00-16:00. Høståpent 18.august til 14.september, kun helger fra kl 11:00-16:00.
Studentrabatt
Les mer
Book bord her På O’Learys får du følelsen av å være på bar i Boston, midt i hjertet av Oslo. Vi lover deg ekte, amerikansk atmosfære med tex mex og kjente klassikere på menyen. Mens burgere, ribs og nachos gir deg vann i munnen, sørger vi også for at du blir underholdt. Enten du er av typen som liker å se på sport på TV eller ta del i spillet selv, har vi noe for deg. I tillegg til å vise sport på alle skjermer, kan du nemlig spille shuffleboard og boksespill hos oss. Med andre ord er O’Learys på Oslo S det perfekte stedet å samle venner eller kolleger for god mat – og god stemning!
Studentrabatt
Les mer
Om oss Senter for studier av Holocaust og livssynsminoriteter (HL-senteret) er et forsknings-, dokumentasjons- og formidlingssenter med søkelys på holocaust og andre folkemord og på minoriteters vilkår. HL-senteret holder til i den fredede og vakre Villa Grande på Bygdøy i Oslo. Bygningen har huset den allierte overkommando, diplomater og en helseutdanning før HL-senteret flyttet inn. I perioden 1941–1945 bodde Vidkun Quisling, leder for Nasjonal Samling, i huset sammen med sin kone Maria.   Utstillinger På HL-senteret kan du blant annet se en utstilling om holocaust og en utstilling om hverdagsrasisme i Norge i dag. Senteret har også to kunstinstallasjoner og en historisk bunker fra 2. verdenskrig. Lørdager og søndager har vi omvisninger i utstillingene og bunkeren.    Åpne arrangementer HL-senteret inviterer jevnlig til foredrag, panelsamtaler og boklanseringer om aktuelle temaer. Det koster ikke noe å delta (med unntak av konserter). Du finner programoversikten her.    Bibliotek og dokumentasjonsavdeling HL-senteret jobber med dokumentasjon på temaene holocaust, antisemittisme, folkemord og minoriteters rettigheter. Du kan få tilgang til vårt bibliotek og våre arkiv- og gjenstandssamlinger etter avtale.    Kafé Villa Grande Villa Grande har en koselig kafé der du kan kjøpe småretter og diverse drikke. Huset har en nydelig hage tilgjengelig for gjester når været innbyr til det. HL-senteret har gode studentrabatter! Se hl-senteret.no for priser og åpningstider. Delta i de viktige samfunnsdiskusjonene! 
Studentrabatt
Les mer