Bergen Filharmoniske Orkester
Bergen Filharmoniske Orkester
Underholdn. | Aktiv.
Studentrabatt (1)
Et av verdens eldste orkestre med historie helt tilbake til 1765. Edvard Grieg var nær knyttet til orkesteret, og var i årene 1880-82 orkesterets kunstneriske leder. I dag er Edward Gardner er sjefdirigent, og okesteret, som teller 101 musikere, feiret sitt 250-års jubileum i 2015.
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student
Takk
for at dere tilbyr
studentrabatt!
for at dere tilbyr
studentrabatt!
- StudentTorget-teamet
på vegne av studenter i Norge
på vegne av studenter i Norge
STUDENTVENNLIG
BEDRIFT
2025
Verifisert av StudentTorget.no
Studenttilbud fra Bergen Filharmoniske Orkester
Nysgjerrig på klassisk musikk? Bli med inn i Bergens storstue Grieghallen, og opplev et symfoniorkester i verdensklasse!
Studentrabatt
Bergen
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
🎓På våre fire serveringssteder på og rundt det nye Nasjonalmuseet får alle studenter 15% på mat og drikke (utenom alkohol)🎓
🌿Vi serverer kortreiste, rene og naturlige råvarer og god, fornuftig priset mat 🌿
✨Bollebar ved NasjonalmuseetMyke, luftige hveteboller, til kaffen, ett glass med gul saft eller kanskje kakao til.. - man skulle gjerne tro at det ikke blir bedre enn det. - Men det vet vi at det kan bli! Vi har laget noen helt nye boller, en stor meny av fylte, toppa, rulla, dryssa, sprø, bløte, søte, salte, friske og mere til, boller! - ja og de tradisjonelle bollene alle kjenner til så klart.
Vi befinner oss ved Stasjonsmesterboligen ved det nye Nasjonalmuseet, og gleder oss til å se dere!
✨Kafeen i 1. etasje på NasjonalmuseetKafeen er stedet hvor du kan starte dagen, ta en pause i lunsjen eller nyte en god middag. Her serveres mat og drikke som gjenspeiler norsk matkultur. På menyen står smørbrød med smaker fra hele Skandinavia, en egen vaffel-dessertmeny, fløyelsmyk rømmegrøt. Fra 14:00 serverer vi en innholdsrik a la carte meny.
✨Salongen på Nasjonalmuseet*Salongen i 2. etasje er en kaffebar og pausested, et hvilested for slitne bein, med salte, søte, kalde og varme forfriskninger. Slapp av med en kopp kaffe, noe godt i glasset eller noe å spise.*Krever kjøp av museumsbillett.
✨Takterrassen på Nasjonalmuseet*Baren ute på takterrassen i 3. etasje er være åpen når været tillater det. Her serveres snacks og drikke*Krever kjøp av museumsbillett.
Åpningstider ☕Kafeen Tirsdag–lørdag kl. 10.00–20.00 (kjøkkenet åpner 11:00)Søndag kl. 10-18:00 (kjøkkenet åpner 11:00)
🍵Salongen Tirsdag–onsdag kl. 10.00–20.00Torsdag-søndag kl. 10.00-17.00
☀️Takterrassen Baren ute på takterrassen i 3. etasje vil være åpen når været tillater det. Tirsdag–onsdag kl. 10.00–20.00Torsdag-søndag kl. 10.00-17.00
Velkommen til oss!
Studentrabatt
Les mer
Et hyggelig tannlegebesøk i behagelige omgivelser ✨🦷
Hos Blid Tannlege møter du hyggelige, dedikerte og dyktige tannleger i behagelige omgivelser. Blid tilbyr tannbehandling av høy kvalitet til faste og fornuftige priser, og har behandlet over 25 000 strålende fornøyde pasienter.
Våre dyktige tannleger sørger for en trygg og smertefri opplevelse, enten du trenger rutinekontroll, estetisk tannpleie eller mer avansert behandling. Med seks klinikker i Oslo og lange åpningstider, er det enkelt å få time når det passer deg.
Finn din nærmeste klinikk → HER
🎓 VÅRE STUDENTRABATTER 🎓
→ 20% rabatt på "Full undersøkelse og grundig rens"
1. Gå til www.blid.no og velg "Bestill time". 2. Klikk på "Full undersøkelse og grundig rens", og velg ønsket klinikk, tannlege og tidspunkt.3. Fyll inn informasjon og klikk på "Har du en avtalekode?". Legg inn koden "BLID STUDENT".4. Fullfør bookingen - rabatten trekkes av i klinikken.5. Husk gyldig studentbevis!
→ 20% rabatt på "Akutt tannlegetime"
1. Gå til www.blid.no og velg "Bestill time". 2. Klikk på "Akutt tannlegetime", og velg ønsket klinikk, tannlege og tidspunkt.3. Fyll inn informasjon og klikk på "Har du en avtalekode?". Legg inn koden "BLID STUDENT".4. Fullfør bookingen - rabatten trekkes av i klinikken. 5. Husk gyldig studentbevis!
Har du spørsmål? Ta kontakt! 📞+4722120033 / 📧 E-post
Velkommen til et hyggelig tannlegebesøk hos Blid! ✨🦷
Studentrabatt
Les mer
Kjøp for 4 personer i samme aktivitet, og få den femte personen gratis! Bruk kode BUY4GET1
ELVDe omkringliggende fjellene i Raundalen og Myrkdalen forsyner oss med ubegrenset, friskt, turkist vann som renner gjennom mange kløfter, elver og innsjøer.BLI VÅT HER
SKITTVåre sertifiserte terrengsykkelguider tar seg av syklister på alle nivåer, og tilbyr spennende singletrack-eventyr eller pittoreske turer for familie og venner.FLOW-STIER HER
FJORDUtforsk hjertet av Fjord Norge med våre turer til Nærøyfjorden/Sognefjorden og Hardangerfjorden, og få tilgang til eksklusive destinasjoner som kun finnes på vannet.UTFORSK FJORDENE
SNØOppdag Norge, et pudderparadis som bare venter på å bli utforsket. Med enorme, uberørte fjell og minimalt med folk, er Voss det ideelle valget for å fordype seg i uberørt natur.FORNY DEG PÅ SNØ
BESTILL | KONTAKT OSS
Les mer om våre aktiviteter:➥ Rafting➥ Kajakk➥ Terrengsykkel➥ El-sykkel➥ Kano➥ Fotturer➥ Sup brett➥ Truger➥ Ski / Snowboard
Les mer om våre typer:➥ Dagstur➥ Kombo➥ Flerdager➥ Utleie➥ Kurs➥ Taylor-made➥ Voss friluftssenter
BESTILL | KONTAKT OSS
Studentrabatt
Les mer
Våre dyktige frisører i Trondheim er eksperter på å skape moderne hårklipp som passer din personlighet og livsstil. Enten du ønsker en dristig forandring eller bare en oppfriskning av stilen, er vi her for å levere presise klipper og trendy frisyrer.
Våre salonger:
MoholtVagamot 4 (se kart)92070526 | Bestill time
Barbershop MoholtVagamot 8 (se kart)90610455 | Bestill time
Solsiden Thaulowkaia 4 (se kart)73516191 | Bestill time
Barbershop
For våre mannlige kunder tilbyr vi barberingstjenester som tar deg tilbake til den klassiske barberingens kunst. Våre erfarne barberere skaper skarpe linjer og jevne barberinger. Vi tilbyr både knivbarbering, herreklipp, skjeggtrim og forming av skjegg. Vår brede ekspertise på produkter og styling sørger for at du kommer ut som en ny mann!
Hårfarging
Gi liv til ditt hår med våre profesjonelle hårfargingstjenester. Enten du vil prøve en dristig farge, legge til noen subtile høydepunkter eller dekke grå hår, vil vårt team hjelpe deg med å finne den perfekte nyansen for deg.
Styling og oppsett
For spesielle anledninger eller bare for å føle deg ekstra glamorøs i hverdagen, tilbyr vi styling og håroppsett. Fra elegante fletter til glamorøse krøller, vil vi skape den perfekte stilen som passer dine behov.
Manikyr og pedikyr
Skjem bort deg selv med våre manikyr- og pedikyrtjenester. Våre erfarne negledesignere vil gi deg vakre negler og myke hender og føtter. Velg blant et utvalg av farger og stiler for å fullføre ditt velpleide utseende.
Personlig konsultasjon
Vi verdsetter den personlige tilnærmingen og tilbyr konsultasjoner før enhver tjeneste. Våre stylister og frisører i Trondheim lytter nøye til dine ønsker og behov, og gir råd basert på deres ekspertise for å sikre at du er fornøyd med resultatet.
Hudpleie
Den siste onsdagen i hver måned tilbyr vi nå hudpleie, levert avMooi Klinikken. De kan tilby ulike hudpleiebehandlinger, rynkebehandling, fillers og skinbooster.
BESTILL TIME ELLER KONTAKT OSS HER
Studentrabatt
Les mer
Studenter får 20 % studentrabatt på norske pensumbøker som ikke er omfattet av fastprisordningen. I tillegg gir vi 10 % studentrabatt på all rekvisita.
Dersom du ønsker å handle på nett, ta kontakt med butikken på telefon 91191628 eller heidi@bobokogpapir.no.
Vi har også 50 % studentrabatt på morgenyoga.
ARRANGEMENTER:
Vafler og Quiz16. august kl. 16.00. inviterer vi til vafler og quiz. Les mer her
Kari H. Eika. Ei forteljing om det ufortalde. Bror min Kjetil og helsetenestas definisjonsmakt.16. august kl. 13.00 har vi gratis inngang for studenter (vanlig pris 200,-). Les mer her
Ferdinands filosofi en famileterapeuts reisehåndbok med Sjur Langeland30. august kl. 13.00 har vi gratis inngang for studenter (vanlig pris 200,-) Les mer her
En lørdag i måneden kl. 13.00 har vi språkcafé med Adriana. Gratis inngang
Siste fredagen i måneden har vi Heidis lesesirkel kl. 11.00. Gratis inngang
➜ Se alle arrangmenter og meld deg på nyhetsbrev her
Studentrabatt
Les mer
VI BEHANDLER FØLGENDE:
Nakke- og hodeplager• hodepine• svimmelhet• stiv nakke/kontornakke• kink i nakken
Korsryggsplager• isjias/falsk isjias• lumbago• stivhet i korsrygg
Bryst- og ryggplager• smerte• dårlig bevegelse• hoste- og nyse smerter• dårlig sirkulasjon
Bein og fot• utstråling sete/lår/legg• muskelstrekk• kneplager• leggkramper• hopperkne/løperkne
Smerter i skulder og arm• utstråling• bortdovning arm/hånd• tennisalbue/golfalbue• musearm• nedsatt skulderbevegelse• stive/vonde håndledd
Åpningstider:Man - Tors: 07:30-18:00Fredag: 07:30-16:00
BESTILL TIME HER
Studentrabatt
Les mer