Ladies & Gentlemen
Alle studentvennlige bedrifter

Ladies & Gentlemen

Frisør | Hårpleie
Studentrabatt (1)
Studenter får 10 % rabatt
Les mer om Ladies & Gentlemen
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student

Studenttilbud fra Ladies & Gentlemen

Studenter får 10 % rabatt
Studentrabatt Haugesund
Les mer

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
Om oss Oslo-filharmonien tilbyr studenter 50% rabatt på ordinære klassiske konserter og 30% på våre "Kort & klassisk"-konserter utvalgte onsdager. Musikkstudenter kan få billetter til kr. 100,- i billettluka i Oslo Konserthus på konsertdagen og ved kjøp av Plukk & mix for musikkstudenter. Oslo-filharmonien er et klassisk orkester i verdensklasse og får jevnlig besøk av verdens ledende solister og dirigenter. Vår faste konsertarena er Oslo Konserthus. Vi spiller klassisk orkestermusikk innenfor et bredt repertoar, fra de tidligste orkesterstykker til helt nyskrevet musikk - og ikke minst alt i mellom. Se alle våre konserter på ofo.no/kalender Ta med studentbevis ved kjøp av billetter og på konsert. Kort og klassiskKort og klassisk-konserter spilles på onsdager, og i sesongen 24/25 har vi 7 av dem. Konsertene er uten pause og varer ca. 1 time inkl. konsertintroduksjon fra scenen. Det som spilles på disse konsertene er verker som er blant de mest populære klassiske orkesterstykkene. Sjekk ut og bestill billetter her: Kort og klassisk - program og billetter.  Chillout-konserter I tillegg lanserer vi denne sesongen Chillout-konserter. Først ute er to konserter allerede 5. september på Trekanten her i Oslo. Dette er ordentlig lave skuldre-konserter, hvor du kan slenge deg ned i en lenestol med en drink i hånda, og bare nyte avslappende musikk med et litt mindre klassisk ensemble.  Hva er Oslo-Filharmonien? Oslo-filharmonien er et internasjonalt anerkjent symfoniorkester med over 100 musikere og en over 100 år lang historie. Her finner du den viktigste informasjonen om orkesteret på ett sted. Oslo-filharmonien spiller årlig mer enn 130 konserter med fullt orkester og mindre kammergrupper i Oslo, Europa og resten av verden. Orkesteret spiller musikk innenfor et bredt repertoar, ofte med internasjonalt kjente solister og dirigenter, og drar jevnlig på turneer i inn- og utland. Oslo-filharmonien har 108 fast ansatte musikere og en administrasjon på 25. Klaus Mäkelä har vært orkesterets sjefdirigent siden 2020. Kontaktinformasjon salgskontor@ofo.no
Studentrabatt
Les mer
SNØ  – hele året SNØ er for alle - enten du er nybegynner, familie eller proff - her kan du leke og lære, gjøre noe nytt eller trene på det du allerede kan. SNØ tilbyr langrenn, alpint, snowboard, freeski og isklatring under samme tak – hele året. Anlegget ligger bare en kort togtur unna Oslo sentrum, og passer for alle, uansett nivå og ferdigheter. På SNØ finner du en 500 meter lang alpinbakke med nedfarter av ulik vanskelighetsgrad, en park med rails og hopp, en 1 kilometer lang langrennsløype og et nybegynnerområde. Du kan også prøve deg i en av verdens høyeste innendørs isvegger: Mammut-veggen.  Vegg-i-vegg med løypene ligger finner du butikker, spisesteder, treningssenter og golfsimulator der du kan hygge deg gjennom dagen.   ÅPNINGSTIDER: Racing/park:Mandag-fredag: kl. 10-21Lørdag og søndag: kl. 10-17 Langrennsløypa:Mandag: stengtTirsdag-torsdag: kl. 06:00-21:00Fredag: stengtLørdag og søndag: kl. 06:00-17:00 Utstyrsleien følger åpningstidene til alpint/park.
Studentrabatt
Les mer
Studenter får 10 % studentrabatt Vi tar imot både private, grupper og bedrifter, samt byr på god servering ☕🥐 fra Restaurantvognen Kari Sofie kun 20 meter fra klatreparken. Les om studentrabatten til Kari Sofie. Her finnes både godt med sitteplasser og rekreasjonsmuligheter. Parkering 🅿️finner du ved hovedinngangen til Domkirkeodden P1 Klikk og se,samt langs Strandvegen og bort til Jernbanemuseet P2 Klikk og se.
Studentrabatt
Les mer
⭑ Frokost ⭑ Lunsj ⭑ Middag ⭑ Selskap ⭑ Mandag 09:00-16:00Tirsdag - Lørdag 09:00-18:00Søndag 11:00-18:00 ⭑ Kjærlighet ⭑ Kvalitet ⭑Kultur ⭑ Historie ⭑ Vi serverer kvalitetsmat laget fra bunn av på vårt kjøkken. Her finnes alt fra tradisjonell norsk hverdagsmat til internasjonal festmat, kanapeer, kaker og desserter. Vår daglige kafémeny spenner fra smørrebrød, fersk focaccia, til fiskeretter, husets tradisjonsrike lapskaus, gulasj, italiensk pasta og pizzarull, til sesongferske råvarer som fårikål og kalvebryst. Be om vår selskapsmeny ved ulike arrangement - vårt kjøkken er magisk.
Studentrabatt
Les mer
Studerer du på høyskole eller universitet? Da kan du få 50% rabatt på Viaplay Film & Serier eller Viaplay Film & Serier med reklame, og dermed tilgang til mengder med populært TV-innhold samt velkjente norske serier som Paradise Hotel, Luksusfellen, Wisting, og mye, mye mer.
Studentrabatt
Les mer
Book bord her På O’Learys får du følelsen av å være på bar i Boston, midt i hjertet av Oslo. Vi lover deg ekte, amerikansk atmosfære med tex mex og kjente klassikere på menyen. Mens burgere, ribs og nachos gir deg vann i munnen, sørger vi også for at du blir underholdt. Enten du er av typen som liker å se på sport på TV eller ta del i spillet selv, har vi noe for deg. I tillegg til å vise sport på alle skjermer, kan du nemlig spille shuffleboard og boksespill hos oss. Med andre ord er O’Learys på Oslo S det perfekte stedet å samle venner eller kolleger for god mat – og god stemning!
Studentrabatt
Les mer