Renates Hud & Makeup
Renates Hud & Makeup
Hudpleie | Velvære
Studentrabatt (1)
Renates Hud & Makeup er en studentvennlig bedrift
Studenttilbud fra Renates Hud & Makeup
Renates Hud & Makeup Amfi Sandnes har studentrabatt
Studentrabatt
Kristiansand
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
✨SUPERTILBUD I FEBRUAR! Koden «STUDENT» gir 20% ekstra rabatt i hele februar ✨
→ Velg studentpris når du bestiller, og ta med studentbeviset når du kommer til oss 🎓
Er du på jakt etter en morsom aktivitet for en liten eller stor gruppe mennesker?
Fangene på Fortet har 48 unike og morsomme celler med stor variasjonsgrad – som skal løses sammen som et lag. Det er en slags blanding av escape rooms og fysiske utfordringer hvor man samler poeng elektronisk – for til slutt å få en score og resultat man enten kan sammenligne med andre den dagen eller konkurranse med venner, familie og kolleger.
Taktikk - Teknikk - Fysikk
Det er alltid noen celler som passer for alle, uansett fysisk form og alder. Cellene har ulik vanskelighetsgrad og innholder blant annet; balltalent, balanse, beregning, logikk, styrke, mattekunnskaper og hukommelse. Utenfor cellene beskrives det hvilke egenskaper det kreves for å løse oppgaven.
Om Fangene på Fortet Oslo
Fangene på Fortet åpnet avdelingen i Oslo i 2016. Siden da har vi utvidet til flere byer med flere aktiviteter. Nå finner du Fangene på Fortet i både Bergen og Stavanger, sammen med vår nysatsning The Cube Escape i Oslo og Stavanger.
Adresse: Nydalsveien 28, 0484 Oslo - Se kart!
Kontaktinfo: 22 60 40 00 / oslo@fangenepafortet.no
Åpningstider
Man - Tor: 10.00 - 22.00
Fre - Lør: 10.00 - 23.00
Søn: 10.00 - 22.00
Studentrabatt
Les mer
Vi er et tradisjonsrikt treningssenter som prioriterer god oppfølgning og et trivelig miljø, dette bidrar til å gjøre oss annerledes enn de store treningskjedene.
Geir Borgan Paulsen og hans meritterte team står hver dag til disposisjon for å sørge for at du får den oppfølgning og assistanse du måtte ønske. Fra medlemskap med varighet på minst 3-måneder får du inkludert både skreddersydd treningsprogram og introduksjonstime med Geir. Utover dette får du selvsagt alltid profesjonell rådgivning og hjelp når du måtte ønske.
Vi ønsker både trente og utrente hjertelig velkomne!
ÅPNINGSTIDER:
UBETJENT05:00 – 23:00 alle dager
BETJENTMandag-fredag: 10:00 – 20:00Lørdag: 10:00 – 16:00
Hjemmeside: https://imperiagym.com/Bestill medlemskap: https://imperiagym.com/priser/E-post: imperiagym@gmail.comTelefon: 22229070
Studentrabatt
Les mer
Studenter får 15% avslag på første behandling, 10% for oppfølgende behandling hos Kiropraktor Nils Meier, Fysioterapeut Marie Pettersen, Eirik Grøneng og Sven Birger Kloster.
Vi holder til sentralt på Danmarksplass i Bergen.
Gå til:Fysioterapi I Kiropraktor I Ultralyd / injeksjon I Legespesialist
Vi hjelper deg med:• Rygg• Nakke• Hodepine og migrene• Idrettsskader• Senebetennelse• Trening• Skulder• Hofte• Fot og ankel• Kne• Albue...og mye mer
HVA VÅRE PASIENTER SIER:
En stor takk"En stor takk til gjengen hos Sonoklinikken som fant riktig diagnose etter langvarige symptomer etter en ankelskade og gjorde meg symptomfri på 3 behandlinger!"John R. E.
Veldig fornøyd"Jeg er veldig fornøyd med behandlingen jeg fikk hos Sonoklinikken! I tillegg til god og effektiv behandling, følte jeg meg trygg."Silje V
Takk for meget profesjonell behandling og oppfølging"Har slitt med vond skulder i over 8 mnd, med et lite sprøytestikk sammen med ultralyd fikk jeg kortison nøyaktig der det skulle være. 5 dager senere slapp smerten, helt fantastisk. Takk for meget profesjonell behandling og oppfølging!"Zekiye N
Anbefales"Dyktige folk med veldig kjapp virkning for min del:) anbefales"Stian S
Er svært fornøyd med behandlingen"Kom inn etter 3 uker med nattlig og kontinuerlig smerter i skulder. Fikk diagnostisert Frozen shoulder via klinisk test og ultralyd. Kortisonbehandling ble iverksatt med en gang og mine smerter forsvant i løpet av 24 timer."Alexander K
SonoPoddenEn kort, lett og forskningsbasert podcast om Muskel-/Skjelettplager laget av våre Spesialister på Sonoklinikken for deg som pasient eller Helsepersonell. Aktuelle gjester vil bidra og ulike tema belyst. Podcasten varer i ca 20 minutter.Alle episoder her
Studentrabatt
Les mer
Studentrabatten kan ikke kombineres med andre tilbud.
• Se våre tjenester• Se merker
Frank Olsen Brilleoptikk har holdt til i Bergen i over 70 år, og er nå en av de eldste optikerforretningene mellom de syv fjell. Vi har høyt fokus på å levere god service, veiledning, reparasjoner og sørge for at du sitter igjen med en brille/kontaktlinse du er veldig fornøyd med. Våre optikere er offentlig godkjent og klare til å bistå med synsprosessen. Vi er vel også den eneste optikerforretningen som leverer gratis synsundersøkelse og vi sørger alltid for å ha gode tilbud til hele studentkulturen her i Bergen. Nå som hverdagen preges av skjerm-titting og god gammaldags bok-stirring, kan det fort være du også som student trenger hjelp med synet til en rimelig pris.
Vi er en av de få frittstående brilleforretningene og hos oss får du velge mellom sol-/brilleinnfatninger fra de ledende motedesigneren i verden. Om vi ikke har det du er på utkikk etter, kan vi bestille det du måtte ønske. Vi har kun brilleglass fra de mest anerkjente glassleverandørene, som Essilor, Carl Zeiss og Rodenstock.
Studentrabatt
Les mer
Vi har også nettbutikk. Rabattkode for nettbutikk: student15→ Gå til nettbutikk
Våre tre salonger:
me&me Åsane Storsenter (se kart)Åsane Storsenter 42BESTILL TIME
me&me Lagunen (se kart)Laguneveien 12BESTILL TIME
me&me Galleriet (se kart)Torgallmenningen 8BESTILL TIME
Alle salonger kontaktes på telefon 55118000. Vi kan også kontaktes via vårt kontaktskjema.
Les om våre behandlinger:• Medisinsk behandling• Hudreisen• Voksing• Vipper & bryn• Ansiktsbehandling• Spa- og kroppsbehandling
Studentrabatt
Les mer
Om oss →Vi er en gjeng på fire som etter en hyggelig middag vinteren 2017 startet planleggingen av konseptet som Værfast nå har blitt. Vi åpnet dørene i Hanstadgata 7 i september samme år.Vi savnet en plass å møtes på i Ringebu, på ettermiddager og kvelder, og vi satt også hver og en inne med noen ideer og interesser som resulterte i at butikk, cafe, bar og guiding/kurs føltes naturlig å samle på et og samme sted.Vi håper at du har lyst til å bli med oss på tur i de fantastiske omgivelsene som Ringebu og Gudbrandsdalen byr på gjennom året. Det er mye å velge mellom, blant annet:→ Stisykling 🚲→ Fiske 🎣→ Nærturer på randone og splitboard 🏔→ Trugeturer ❄️→ Langrennsinstruksjon ⛷️→ Isbading 🧊→ Sosiale arrangementer🔥Våre aktiviteter ligger på booking plattformen Trekksoft. Du blir derfor tatt videre til deres betalingsløsning når du skal booke en minneverdig opplevelse hos oss. Vi oppdaterer fortløpende med flere aktiviteter.
Studenttilbudene →Rabattkode TRGSTUDENT15 gir deg som student 15% rabatt på alle våre turer og kurs – sommer og vinter. Rabatten gjelder kun ved online booking og du må fremvise studentbevis ved oppmøte for turen. Rabatten gjelder ikke konkurranser/konserter eller mat/drikke.Rabattkode TRGSTUDENT30 gir deg som student 30% rabatt på leie av det utstyret vi har tilgjengelig på bookingsiden vår. Rabatten gjelder kun ved online booking og du må fremvise studentbevis ved uthenting av utstyr.Er dere en studentgruppe som ønsker å finne på noe sammen? Vi kan tilby gode grupperabatter ved minimum 6 deltagere. Ta kontakt så skreddersyr vi et opplegg kun for dere.
Kontakt oss på post@vaerfast.no eller +4747667353.
Vi ses ute i det fri! 🌲☃
Studentrabatt
Les mer