Den Norske Tannlegeforening
Den Norske Tannlegeforening
Org. | Medlemskap
Studentrabatt (1)
StudentTorget.no har registrert at Den Norske Tannlegeforening er en studentvennlig bedrift.
Studenttilbud fra Den Norske Tannlegeforening
StudentTorget.no har registrert at Den Norske Tannlegeforening har studentrabatt.
Studentrabatt
Norge
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Studenter får 10 % studentrabatt
Vi tar imot både private, grupper og bedrifter, samt byr på god servering ☕🥐 fra Restaurantvognen Kari Sofie kun 20 meter fra klatreparken. Les om studentrabatten til Kari Sofie.
Her finnes både godt med sitteplasser og rekreasjonsmuligheter.
Parkering 🅿️finner du ved hovedinngangen til Domkirkeodden P1 Klikk og se,samt langs Strandvegen og bort til Jernbanemuseet P2 Klikk og se.
Studentrabatt
Les mer
FASTE STUDENTRABATTER HOS OSS
🎟 STUDENTRABATT – 50 % på våre egenproduksjoner
Som student får du hele 50 % rabatt på billetter til alle våre egenproduksjoner, på billettkategoriene P3–P7.Rabatten gjelder alle ukedager – unntatt fredag og lørdag.→ Kjøp billetter med studentrabatt her
Et besøk hos oss skal være en kjærkommen pause fra hverdagen, med underholdning i særklasse. Vi byr på musikaler, folkekomedier, familieforestillinger og klassiske drama – både nyskrevne verk og velkjente titler.På Nye Hjorten Teater skal det føles som lørdag hele uka. Vi tror på kraften av fysiske opplevelser i en digital tid – det å være til stede i øyeblikket, sammen.→ Trykk her for å ta deg en pause fra studiene!Velkommen i teatret! 🎭
Studentrabatt
Les mer
Hos InterPadel har vi åpent fra morgen til kveld, og vi har aktiviteter hver uke, for folk i alle nivå.
Rabatten for studenter er på nesten hele 40% i forhold til ordinær pris – det synes i hvert fall vi er en god unnskyldning til å komme innom og svette litt. Bruk rabattkode studenttorget når du bestiller time.
Alle sentre har fast lav studentpris på racket til kun 650,-. Dette kjøpes på senteret.
Alt du trenger å gjøre for å få studentrabatt er å vise studentbeviset.
Student-prisene gjelder mandag-fredag mellom klokken 06:00-16:00 og 22:00-24:00, så her er det plenty med tid til å slå baller mellom kurs og skoletimer. Bare husk at leie av racket og kjøp av baller kommer utenom, men har dere kjøpt en rull med baller så har dere denne til odel og eie for fremtidige Padel-runder.
Vi har sentre i Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger, Sandnes, Harstad, Narvik, Volda, Eidsvoll, Bryne og Sarpsborg.
➜ Les mer, bestill time og se alle våre sentre her
Studentrabatt
Les mer
Helse eller velvære? Du trenger ikke å velge! ✨
Massasje er viktig for fysisk velvære og sunnhet, men ikke bare det: Massasje forbedrer konsentrasjonen, og er derfor viktig for studenter. Særlig i eksamensperioden! 🎓
Etter behandlingen får du forbedret funksjon, smidighet, bevegelighet, redusert spenning og smerte. Forskning* viser at nivået på flere gode hormoner (oksytocin, dopamin, serotonin) økes, og nivået på stresshormoner (kortisol) senkes.
Terapeut Muskelterapeut Peter Kuzinski er utdannet fra Axelsons og er medlem av Norges Massasjeforbund (NMF). Han har tidligere erfaring fra bl.a. Klinikk for alle, Nemus, The Well og Farris Bad.
Kom til meg for → Medisinskrettet idrettsmasasje og avslapende behandling. Eller kanskje begge deler?
Klassisk massasje → For de som vil forebygge skader, smerte, betennelser og forbedre idrettsprestasjon, restitusjon, eller rett og slett slappe av i en stressende hverdag.→ Studenter får 15% rabatt hver dag, og 20% på blåmandag!
Massasjekurs → Kurs for opptil 3 par, venner osv. Du lærer grunnlegende grep innen massasje for å hjelpe hverandre i hverdagen. → Slå dere sammen fire stykker, og få studentrabatt på kurs!
Gavekort → Kjøp gavekort til en som fortjener det.
"Ikke la hvem som helst behandle deg!" - Norges Massasjeforbund.
Ta kontakt hvis du lurer på noe!→ 988 30 213
*Kilde: TIFFANY FIELD , Cortisol Decreases and Serotonin and Dopamine Increase Following Massage Therapy, „International Journal of Neuroscience”, 10, 2005, s. 1397–1413,
Studentrabatt
Les mer
Husk å be om StudentTorgets studentrabatt og ha med gyldig studentbevis!
Om Majorstuklinikken
Majorstuklinikken er en kiropraktorklinikk midt i Majorstukrysset. Vi tilbyr behandling av alle lidelser i muskel og skjelettsystemet, hodepine, svimmelhet, senebetennelser, samt øvelsesveiledning. Hos oss er god pasientkommunikasjon, og samarbeid svært viktig.Tilbud til våre pasienter:- Time innen 24 timer- Setter av minimum 40 min til førstegangskonsultasjon.- Kiropraktorbehandling
Du trenger ikke henvisning fra lege for å bestille time hos våre behandlere. Kiropraktoren har status som primærkontakt som innebærer ett selvstendig behandleransvar på lik linje med tannleger og leger. Dersom det er nødvendig har primærkontakten muligheten til å henvise til legespesialist, Røntgen/MR, eller skrive ut sykemelding.
Besøk gjerne hjemmesiden til klinikken for å lære mer om hvilke plager vi kan hjelpe deg med.
Åpningstider
Mandag - Torsdag: 08:00 -17:00Fredag : 08:00 – 15:00
Studentrabatt
Les mer
Fem element akupunktur kan gi deg en ny måte å være på fysisk og psykisk, fremme mer vitalitet og økt livsglede. Det skjer ved å behandle deg som en hel person, og ikke bare dine fysiske eller følelsesmessige symptomer. Målet er å gjøre noe med årsaken til ubalansen eller sykdommen. Behandling styrker din naturlige evne til selvhelbredelse, og hjelper deg tilbake i balanse.
Mange kommer for hjelp mot stress og stressrelaterte symptomer, angst og depresjon. Føler du deg utilpass, har lite energi, eller ikke helt ser hvor veien går videre, kan fem element akupunktur være til god hjelp. En vanlig kommentar etter noen behandlinger som: ”Jeg har det bedre med meg selv” viser gjerne til økt overskudd, livsgnist og økt tilstedeværelse i eget liv, kvaliteter som følger fra en økt grad av indre ro.
Mange oppsøker akupunktur også for mer spesifikke plager, som blant annet:
- hodepine - ryggplager - fordøyelsesproblemer - muskelsmerter - leddgikt - hudproblemer - utbrenthet - astma - allergi - depresjon - angst - menstruasjonsplager - graviditetskvalme - og mange andre plager
Den første konsultasjonen tar 1,5 - 2 timer. Her går vi gjennom dine plager, din livsstil, familieforhold, historie, samt funksjonen av de ulike kroppslige systemene (søvn, fordøyelse etc.). Å få vite litt om deg og hvem du er avgjør hvordan jeg tilpasser behandlingen til deg og dine behov på best mulig måte. Påfølgende behandlinger tar 50-60 minutter.
I fem element akupunktur bruker vi god tid på samtale for å få ordentlig informasjon om deg og din tilstand, spesielt i den første konsultasjonen. Derfor har vi kun én klient av gangen. Dette gir også rom for en ordentlig og helhetlig oppfølging, hvor du har mulighet til å ta opp ting du har behov for.
Etter behov og ønske gir jeg også veiledning i enkle fysisk og mentale øvelser. Dette kan være for å fremme indre ro, øke energinivå og vitalitet, eller være rettet mot mer spesifikke plager. Jeg har lang erfaring med meditasjon, yoga og qigong.
Ta kontakt hvis du har spørsmål, og kom gjerne innom for en uforpliktende samtale (ta kontakt for avtale). Som akupunktør er jeg medlem av Norske Naturterapeuters Hovedorganisasjon (NNH), som stiller krav til kvalitet og pasientsikkerhet.
Studentrabatten gjelder ordinære priser.
Studentrabatt
Les mer