Helseforum For Kvinner
Helseforum For Kvinner
Annet | Diverse
Studentrabatt (1)
Studenttilbud fra Helseforum For Kvinner
Studentrabatt / Studenttilbud
Helsforum for kvinner holder til i Maridalsveien 17 (Vulkan Flerbrukshall). Åpent mandag til fredag kl. 10-20 og søndager 16-18.30. HFK tibyr trening og aktiviteter på ulikt nivå for jenter/kvinner i alle aldre. Rimelige priser og godt miljø. Pilates, aerobic, step, hiphop med mer.
Studentrabatt
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Velkommen til Olgas!
Ditt nye stamsted midt i Trondheim sentrum! 🍝
Her kan du nyte rause smaksopplevelser i en gjestfri atmosfære. Vår meny er bygget rundt de fire store S-ene: Suppe, Salat, Sandwich og Spaghetti (eller pasta da, om du vil).
Hos oss får du generøse porsjoner av ekte folkefavoritter tilberedt med kjærlighet og kun de beste lokale råvarene. Med beliggenhet i Nye Hjorten Teater, gir Olgas muligheten til å kombinere et fantastisk måltid med venner og familie enten før eller etter en teateropplevelse. Men kom innom utenom det også, døra hos oss er vidåpen uansett anledning! 💓
Hos Olgas har vi snille priser for studenter🎓 Kom innom!
«Vi gleder oss til å skape et avslappet og innbydende sted hvor gjester kan stikke innom både dag og kveld, enten for en uformell matbit eller en skikkelig kosekveld. Vi ser frem til å realisere en restaurantdrøm vi selv har savnet, og som vi tror byen virkelig trenger. Vi vil også sette mange talentfulle, unge mennesker i arbeid, og bygge et sted som leverer kvalitet, glede, og fellesskap i hver eneste opplevelse». – Reneé og Lena.
⏳Åpningstider⏳→ Onsdag-lørdag 11-23 → Søndag 12-17
Bestill bord eller sjekk ut menyen HER
Studentrabatt
Les mer
✨SUPERTILBUD I FEBRUAR! Koden «STUDENT» gir 20% ekstra rabatt i hele februar ✨
→ Velg studentpris når du bestiller, og ta med studentbeviset når du kommer til oss 🎓
Er du på jakt etter en morsom aktivitet for en liten eller stor gruppe mennesker?
Fangene på Fortet i Bergen har 35 unike og morsomme celler med stor variasjonsgrad – som skal løses sammen som et lag. Det er en slags blanding av escape rooms og fysiske utfordringer hvor man samler poeng elektronisk – for til slutt å få en score og resultat man enten kan sammenligne med andre den dagen eller konkurranse med venner, familie og kolleger.
Taktikk - Teknikk - Fysikk
Det er alltid noen celler som passer for alle, uansett fysisk form og alder. Cellene har ulik vanskelighetsgrad og innholder blant annet; balltalent, balanse, beregning, logikk, styrke, mattekunnskaper og hukommelse. Utenfor cellene beskrives det hvilke egenskaper det kreves for å løse oppgaven.
Om Fangene på Fortet Bergen
Fangene på Fortet åpnet avdelingen i Bergen i 2019. Nå finner du Fangene på Fortet også i både Oslo og Stavanger, sammen med vår nysatsning The Cube Escape i Oslo og Stavanger. I Oslo har vi også Megazone og Fjellstua.
Adresse: Michael Krohns gate 86, 5057 Bergen - Se kart!
Kontaktinfo: 55 34 40 00 / bergen@fangenepafortet.no
Åpningstider
Man-Fre: 12.00-22.00
Lør: 10.00-22.00
Søn: 10.00-21.00
Studentrabatt
Les mer
Vi har også nettbutikk. Rabattkode for nettbutikk: student15→ Gå til nettbutikk
Våre tre salonger:
me&me Åsane Storsenter (se kart)Åsane Storsenter 42BESTILL TIME
me&me Lagunen (se kart)Laguneveien 12BESTILL TIME
me&me Galleriet (se kart)Torgallmenningen 8BESTILL TIME
Alle salonger kontaktes på telefon 55118000. Vi kan også kontaktes via vårt kontaktskjema.
Les om våre behandlinger:• Medisinsk behandling• Hudreisen• Voksing• Vipper & bryn• Ansiktsbehandling• Spa- og kroppsbehandling
Studentrabatt
Les mer
Studenter betaler kun 3850,- (inkl. HELFO-refusjon) for kirurgisk fjerning av visdomstann hos spesialist i oral kirurgi og oral medisin (ord. pris 5000,-).
Det er ofte problemer med visdomstenner – både hos de frembrudte og de som sitter fast i kjeven og som ikke kommer ordentlig frem. Visdomstenner som er delvis frembrudte og er mer eller mindre dekket av tannkjøtt, kan være vanskelige å rengjøre. Kan man ikke holde det rent, øker risikoen både for hull i visdomstannen eller nabotannen. Det er også risiko for tannkjøttbetennelse rundt visdomstannen, som kan være svært smertefullt.
Individuell vurdering
I alle tilfeller vil det være nødvendig med en individuell vurdering. Hos den samme pasienten kan to visdomstenner kreve forskjellige behandlinger. Fjerning av ikke- eller delvis frembrutte visdomstenner gjøres ofte med et lite kirurgisk inngrep. Du vil da få lokalbedøvelse slik at visdomstannen blir fjernet helt smertefritt. Hvis tannen er helt frembrutt, kan man av og til fjerne tannen kun ved tanntrekking.
Hvis det er behov for kirurgi, har vi her på klinikken en dyktig oralkirurg, Ulf Jonsson. Han har mange års erfaring og utfører all kirurgisk behandling.
Studentrabatt
Les mer
Nausta er en del av sjøfronten i Molde. Lengst øst mot fergekaia finner du et badeområde med toalett, utedusj, stupebrett og badetrapp.
Her ligger badstua plassert med enkel tilkomst via landgang. Badstua er åpen hver dag fra 6 om morgenen til 23 på kvelden.
Bruk rabattkode STUDENT25 når du bestiller. Bestill her
Parkering og tilkomstFra bussholdeplassen er det kun et par minutters gange og går du mot sjøen så finner du sjøfronten. Nærmeste parkering er ved kinoen, men det finnes også flere parkeringsmulighet i sentrum.
Vårt mål har vært siden dag en å etablere et badstuetilbud i verdens fineste by.
Vi skal skape et badstue-miljø som innbyggere og tilreisende til Molde kan ha gleden av. Vi vil skape byens beste helårs-opplevelse.
Vårt tilbud skal være en helårs sentrumsnær attraksjon både for lokalbefolkningen og tilreisende.
Studentrabatt
Les mer
🎓På våre fire serveringssteder på og rundt det nye Nasjonalmuseet får alle studenter 15% på mat og drikke (utenom alkohol)🎓
🌿Vi serverer kortreiste, rene og naturlige råvarer og god, fornuftig priset mat 🌿
✨Bollebar ved NasjonalmuseetMyke, luftige hveteboller, til kaffen, ett glass med gul saft eller kanskje kakao til.. - man skulle gjerne tro at det ikke blir bedre enn det. - Men det vet vi at det kan bli! Vi har laget noen helt nye boller, en stor meny av fylte, toppa, rulla, dryssa, sprø, bløte, søte, salte, friske og mere til, boller! - ja og de tradisjonelle bollene alle kjenner til så klart.
Vi befinner oss ved Stasjonsmesterboligen ved det nye Nasjonalmuseet, og gleder oss til å se dere!
✨Kafeen i 1. etasje på NasjonalmuseetKafeen er stedet hvor du kan starte dagen, ta en pause i lunsjen eller nyte en god middag. Her serveres mat og drikke som gjenspeiler norsk matkultur. På menyen står smørbrød med smaker fra hele Skandinavia, en egen vaffel-dessertmeny, fløyelsmyk rømmegrøt. Fra 14:00 serverer vi en innholdsrik a la carte meny.
✨Salongen på Nasjonalmuseet*Salongen i 2. etasje er en kaffebar og pausested, et hvilested for slitne bein, med salte, søte, kalde og varme forfriskninger. Slapp av med en kopp kaffe, noe godt i glasset eller noe å spise.*Krever kjøp av museumsbillett.
✨Takterrassen på Nasjonalmuseet*Baren ute på takterrassen i 3. etasje er være åpen når været tillater det. Her serveres snacks og drikke*Krever kjøp av museumsbillett.
Åpningstider ☕Kafeen Tirsdag–lørdag kl. 10.00–20.00 (kjøkkenet åpner 11:00)Søndag kl. 10-18:00 (kjøkkenet åpner 11:00)
🍵Salongen Tirsdag–onsdag kl. 10.00–20.00Torsdag-søndag kl. 10.00-17.00
☀️Takterrassen Baren ute på takterrassen i 3. etasje vil være åpen når været tillater det. Tirsdag–onsdag kl. 10.00–20.00Torsdag-søndag kl. 10.00-17.00
Velkommen til oss!
Studentrabatt
Les mer