Norske landskapsarkitekters forening
Norske landskapsarkitekters forening
Org. | Medlemskap
Studentrabatt (1)
StudentTorget.no har registrert at Norske landskapsarkitekters forening er en studentvennlig bedrift.
Studenttilbud fra Norske landskapsarkitekters forening
StudentTorget.no har registrert at Norske landskapsarkitekters forening har studentrabatt.
Studentrabatt
Norge
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Oslo Nye Teater har en teateropplevelser for alle!
Oslomusikalen Ungenav Oskar Braaten, Dramatisert av Harald Tusberg, musikk av Egil Monn-Iversen, Bearbeidet av Marianne Sævig og Runar Hodne.
Stormende forelskelse, en hard virkelighet, umulige valg, sterkt samhold og fantastisk musikk. Oskar Braatens samtidsdrama fra 1911 er tilbake, i Oslo Nye Teaters nytolkning av musikalen UNGEN.
I Oslo Nye Teaters UNGEN er fattigdommen rundt Akerselva erstattet av en moderne velferdsstat som knaker i sammenføyningene. Avstanden mellom fattig og rik er enorm og sosiale rettigheter en saga blott. Hva gjør man når de materielle ressursene mangler? Man støtter seg på dem man har rundt seg.
En rå og gripende musikal!
STUDENT/UNG-pris 170 kr (under 30 år)Rosenkrantzgt. 10 (se kart)
→ – for alle under 30 år
Opplev teatermagi hos Oslo Nye Teater. Vi har noe for enhver smak! Enten du er fan av storslåtte dramaer, fengslende musikaler eller sjarmerende dukketeater, har vi det du leter etter.
Hvert år har vi rundt 500 forestillinger med ca. 130.000 besøkende fordelt på våre to scener: Oslo Nye Teater og Centralteatret. Kom og ta del av opplevelsen – vi gleder oss til å se deg!
→ Besøk www.oslonye.no for full oversikt.
Kjøp av billetter:
Billetter kan enkelt kjøpes på www.oslonye.no – husk å velge UNG-pris (30 år og yngre/student/skoleelev/barn)! Ung-pris gjelder for forestillinger produsert av Oslo Nye Teater, men ikke for familieforestillinger, dukketeater, gjestespill og enkeltarrangementer.
Åpningstider for billettkontor og telefon:
→ Les her: Billettinfo.no
Du kan kjøpe billetter til alle Oslo Nyes forestillinger på Billettkjøp.no.
NB: Det er kun mulig å betale med bankkort.
Centralteatret (Akersg. 38) har ingen billettluke.
Studentrabatt
Les mer
Er du nysgjerrig på verden, opptatt av bøker, språk, historier og syn på verden som får deg til å tenke?
Du kan registrere deg som frivilling. Les mer om dette her
Bergen internasjonale litteraturfestival (LitFestBergen) er fem dager i februar fylt med samtaler, tekster og møter som utfordrer og inspirerer.
Vi samler forfattere fra hele verden og hele landet – både sakprosa og skjønnlitteratur – og inviterer til samtaler om alt fra identitet og makt til klima og kjærlighet. Her får du nye perspektiver, dype innsikter og en magisk festivalfølelse som varer.
LitFestBergen er mangfoldig, modig og åpen – og vi trenger engasjerte studenter både som publikum og frivillige. Vil du være med?
Mer info finner du på nettsiden vår, som oppdateres fortløpende. www.litfestbergen.no
Studentrabatt
Les mer
For å få tilbudet, bruk riktig kampanjekode i appen «Min Trening» ved innmelding:
SOMMER1 = EgentreningSOMMER2 = Egentrening (student/offshore)SOMMER3 = GruppetreningSOMMER4 = Gruppetrening (student/offshore)
Ikke gå glipp av denne sjansen - meld deg inn i dag og start treningen med oss!
Vi gleder oss til å se deg på BPC!
- Tilbudet gjelder kun for nye medlemmer.- 12 måneders binding.- Binding starter fra september.
Om ossVi tilbyr romslige lokaler, moderne utstyr, ny ventilasjon og et kompromissløst fokus på renslighet.
Det er våre medlemmer som gjør BPC unikt - Den inkluderende atmosfæren, det sterke fellesskapet og det motiverende miljøet skaper et treningssenter som passer for alle – uansett erfaring eller nivå.
Les mer om:• Egentrening• Gruppetrening• Velvære• Utstyr
Se omvisning av gymmet her
Studentrabatt
Les mer
Om oss
Senter for studier av Holocaust og livssynsminoriteter (HL-senteret) er et forsknings-, dokumentasjons- og formidlingssenter med søkelys på holocaust og andre folkemord og på minoriteters vilkår.
HL-senteret holder til i den fredede og vakre Villa Grande på Bygdøy i Oslo. Bygningen har huset den allierte overkommando, diplomater og en helseutdanning før HL-senteret flyttet inn. I perioden 1941–1945 bodde Vidkun Quisling, leder for Nasjonal Samling, i huset sammen med sin kone Maria.
Utstillinger
På HL-senteret kan du blant annet se en utstilling om holocaust og en utstilling om hverdagsrasisme i Norge i dag. Senteret har også to kunstinstallasjoner og en historisk bunker fra 2. verdenskrig. Lørdager og søndager har vi omvisninger i utstillingene og bunkeren.
Åpne arrangementer
HL-senteret inviterer jevnlig til foredrag, panelsamtaler og boklanseringer om aktuelle temaer. Det koster ikke noe å delta (med unntak av konserter). Du finner programoversikten her.
Bibliotek og dokumentasjonsavdeling
HL-senteret jobber med dokumentasjon på temaene holocaust, antisemittisme, folkemord og minoriteters rettigheter. Du kan få tilgang til vårt bibliotek og våre arkiv- og gjenstandssamlinger etter avtale.
Kafé Villa Grande
Villa Grande har en koselig kafé der du kan kjøpe småretter og diverse drikke. Huset har en nydelig hage tilgjengelig for gjester når været innbyr til det.
HL-senteret har gode studentrabatter! Se hl-senteret.no for priser og åpningstider. Delta i de viktige samfunnsdiskusjonene!
Studentrabatt
Les mer
Book bord her
På O’Learys får du følelsen av å være på bar i Boston, midt i hjertet av Oslo. Vi lover deg ekte, amerikansk atmosfære med tex mex og kjente klassikere på menyen. Mens burgere, ribs og nachos gir deg vann i munnen, sørger vi også for at du blir underholdt.
Enten du er av typen som liker å se på sport på TV eller ta del i spillet selv, har vi noe for deg. I tillegg til å vise sport på alle skjermer, kan du nemlig spille shuffleboard og boksespill hos oss.
Med andre ord er O’Learys på Oslo S det perfekte stedet å samle venner eller kolleger for god mat – og god stemning!
Studentrabatt
Les mer
Det er åpent når det passer deg
Vi har aldri forstått hvorfor treningssenter har bestemte åpningstider. Ingen vet når det passer for deg.
Se alle våre treningssentere
Gym i treningssenteret bare for jenter
Alle er velkommen. Vi liker valgfrihet. Derfor tilbyr by et eget rom bare for jenter.
Hvorfor velge når du kan få alt
Den beste treningen er den som faktisk skjer. Det er derfor du kan trene på alle våre senter, hvor enn du er.
Prisen for å trene bør ikke være for høy
Vi mener alle skal få muligheten til å leve et sunt liv. Ikke bare de men en saftig lommebok.
App for din trening
Hos Fitness24Seven bruker du vår app for å komme inn og ut fra treningssenteret. Den gir også jenter tilgang til våre jente-gym. I appen kan du booke, stille deg i kø og sjekke inn på gruppetreningstimer. Du kan dessuten se din treningsstatistikk fra siste uke og måned, se dine betalingskvitteringer samt dine medlemsfordeler.
Last ned vår app i dag - alt for en smidigere treningsopplevelse
Studentrabatt
Les mer