Oslo Trenings og Fysiologiske Testsenter
Alle studentvennlige bedrifter

Oslo Trenings og Fysiologiske Testsenter

Trening | Helsestudio
Studentrabatt (1)

-

Les mer om Oslo Trenings og Fysiologiske Testsenter
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student
Takk
for at dere tilbyr
studentrabatt!
- StudentTorget-teamet
på vegne av studenter i Norge
STUDENTVENNLIG
personlig trener
2025
Verifisert av StudentTorget.no

Studenttilbud fra Oslo Trenings og Fysiologiske Testsenter

Skreddersydd treningsprogram med personlig oppfølging i hele landet
Studentrabatt Norge
Les mer

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
Nausta er en del av sjøfronten i Molde. Lengst øst mot fergekaia finner du et badeområde med toalett, utedusj, stupebrett og badetrapp. Her ligger badstua plassert med enkel tilkomst via landgang. Badstua er åpen hver dag fra 6 om morgenen til 23 på kvelden. Bruk rabattkode STUDENT25 når du bestiller. Bestill her Parkering og tilkomstFra bussholdeplassen er det kun et par minutters gange og går du mot sjøen så finner du sjøfronten. Nærmeste parkering er ved kinoen, men det finnes også flere parkeringsmulighet i sentrum. Vårt mål har vært siden dag en å etablere et badstuetilbud i verdens fineste by. Vi skal skape et badstue-miljø som innbyggere og tilreisende til Molde kan ha gleden av. Vi vil skape byens beste helårs-opplevelse. Vårt tilbud skal være en helårs sentrumsnær attraksjon både for lokalbefolkningen og tilreisende.
Studentrabatt
Les mer
Undervisningen skal være personlig tilpasset hver enkelt elev. Det skal ikke innøves en kjørestil som er lik for alle.Halvorsen Trafikkskole fokuserer på at du skal bli en trygg sjåfør og trives bak rattet i samarbeid med hjemmet! Ta kontakt når du er klar for å begynne, eller hvis det er noe du lurer på! Tlf: 67124680 eller send en mail til post@halvorsentrafikkskole.no. Gå til:• Kursoversikt• Klasser/priser• Bestill kjøretime
Studentrabatt
Les mer
Vi har åpent med salg av is, vafler, toast, nydelig kaffe, kalde drikker og annet i den ordinære åpningstiden. Vi åpner 01.mai og har åpent hver helg og helligdag frem til skoleferien, fra kl 11:00-16:00. 21.juni-17.august har vi åpent hver dag fra kl 11:00-16:00. Høståpent 18.august til 14.september, kun helger fra kl 11:00-16:00.
Studentrabatt
Les mer
Hos InterPadel har vi åpent fra morgen til kveld, og vi har aktiviteter hver uke, for folk i alle nivå.  Rabatten for studenter er på nesten hele 40% i forhold til ordinær pris – det synes i hvert fall vi er en god unnskyldning til å komme innom og svette litt. Bruk rabattkode studenttorget når du bestiller time. Alle sentre har fast lav studentpris på racket til kun 650,-. Dette kjøpes på senteret. Alt du trenger å gjøre for å få studentrabatt er å vise studentbeviset.  Student-prisene gjelder mandag-fredag mellom klokken 06:00-16:00 og 22:00-24:00, så her er det plenty med tid til å slå baller mellom kurs og skoletimer. Bare husk at leie av racket og kjøp av baller kommer utenom, men har dere kjøpt en rull med baller så har dere denne til odel og eie for fremtidige Padel-runder.  Vi har sentre i Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger, Sandnes, Harstad, Narvik, Volda, Eidsvoll, Bryne og Sarpsborg. ➜ Les mer, bestill time og se alle våre sentre her  
Studentrabatt
Les mer
Harddisk Datapartner tilbyr gode løsninger både på nett og våre to butikker på dine utfordringer med data og PC, til en studentvennlig penge 🎓 Studentrabatt mobiltelefon:-10% på alle mobilreparasjoner.-25% på alt mobiltilbehør (Kan ikke kombineres i vårt 3 for 2 tilbud på mobiltilbehør)-50% på skjerm- og linsebeskytter til mobiltelefonen. Vi bytter skjerm, batteri, ladeport, bakdeksel, kamera og kameraglass – og mye mer!  Studentrabatt PCer og PC-Verksted:-10% på alle laptopper-20% på alle PC-verkstedstjenester-20% på byggepris av skreddersydd PC Vi utfører alle slags reparasjoner, ombygging, oppgraderinger, gjenoppretting av data, virusfjerning, tilstandsjekk og mye mer! Hvis du ikke har peiling på data, så skal vi forklare så enkelt vi kan. Hvis du har peiling på data, så diskuterer vi gjerne teknologi og løsninger med deg. Vi hører ofte kunder som sier “beklager, jeg har et dumt spørsmål”. Du trenger aldri å beklage deg hos oss - ingen spørsmål er dumme - og vi formidler vår kunnskap med glede. Våre tilbud og butikker → 💻Databutikk på Sartor Storsenter 💻Databutikk på Lagunen Storsenter 💻PC-verksted 📱Mobilverksted 🖥Bygge PC Sjekk ut nettbutikken! → Nettbutikken  Møte opp fysisk? Her er kart til våre to butikker → Sartor Storsenter på Straume / Lagnunen Storsenter på Fana Lurer du på noe? Ta kontakt da vel! → 📧: kontakt@harddisk.no / 📞: 535 00 532
Studentrabatt
Les mer
Fem element akupunktur kan gi deg en ny måte å være på fysisk og psykisk, fremme mer vitalitet og økt livsglede. Det skjer ved å behandle deg som en hel person, og ikke bare dine fysiske eller følelsesmessige symptomer. Målet er å gjøre noe med årsaken til ubalansen eller sykdommen. Behandling styrker din naturlige evne til selvhelbredelse, og hjelper deg tilbake i balanse. Mange kommer for hjelp mot stress og stressrelaterte symptomer, angst og depresjon. Føler du deg utilpass, har lite energi, eller ikke helt ser hvor veien går videre, kan fem element akupunktur være til god hjelp. En vanlig kommentar etter noen behandlinger som: ”Jeg har det bedre med meg selv” viser gjerne til økt overskudd, livsgnist og økt tilstedeværelse i eget liv, kvaliteter som følger fra en økt grad av indre ro. Mange oppsøker akupunktur også for mer spesifikke plager, som blant annet:  - hodepine - ryggplager - fordøyelsesproblemer - muskelsmerter - leddgikt - hudproblemer - utbrenthet - astma - allergi - depresjon - angst - menstruasjonsplager - graviditetskvalme - og mange andre plager Den første konsultasjonen tar 1,5 - 2 timer. Her går vi gjennom dine plager, din livsstil, familieforhold, historie, samt funksjonen av de ulike kroppslige systemene (søvn, fordøyelse etc.). Å få vite litt om deg og hvem du er avgjør hvordan jeg tilpasser behandlingen til deg og dine behov på best mulig måte. Påfølgende behandlinger tar 50-60 minutter. I fem element akupunktur bruker vi god tid på samtale for å få ordentlig informasjon om deg og din tilstand, spesielt i den første konsultasjonen. Derfor har vi kun én klient av gangen. Dette gir også rom for en ordentlig og helhetlig oppfølging, hvor du har mulighet til å ta opp ting du har behov for. Etter behov og ønske gir jeg også veiledning i enkle fysisk og mentale øvelser. Dette kan være for å fremme indre ro, øke energinivå og vitalitet, eller være rettet mot mer spesifikke plager. Jeg har lang erfaring med meditasjon, yoga og qigong. Ta kontakt hvis du har spørsmål, og kom gjerne innom for en uforpliktende samtale (ta kontakt for avtale). Som akupunktør er jeg medlem av Norske Naturterapeuters Hovedorganisasjon (NNH), som stiller krav til kvalitet og pasientsikkerhet. Studentrabatten gjelder ordinære priser.
Studentrabatt
Les mer