Odontia Tannlegene Lillehammer
Odontia Tannlegene Lillehammer
Lege | Tannlege
Studentrabatt (1)
Studenttilbud fra Odontia Tannlegene Lillehammer
Undersøkelse: 800,- 15% på øvrig behandling
Studentrabatt
Lillehammer
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Studentrabatten gjelder behandlingene under:
Ansiktsbehandlinger➥ Microneedling behandling➥ Ansiktsmassasje➥ Green Peel➥ Kjemisk peeling
Hender og føtter➥ Manikyr➥ Pedikyr
Massasje➥ Klassisk massasje➥ Aromaterapi massasje➥ Kroppsbehandling
Vipper og Bryn➥ Farge og forming av Bryn➥ Vippeløft og brynslaminering➥ Vippeextensions
Voksing➥ Voksing av ansikt og overkropp➥ Brasiliansk voksing➥ Lymfmassasje / Lymfedrenasje➥ Profhilo behandling
Studentrabatt
Les mer
Oppdag en verden av hår- og fargetjenester hos Studio L. Våre eksperter tilbyr et bredt spekter av behandlinger for å fremheve din naturlige skjønnhet og stil. Fra presise hårklipp til livlige fargeforvandlinger, er vi dedikert til å hjelpe deg med å se og føle deg på ditt beste.
Vi har spesialisert oss på parykker og hårdeler for mennesker som gjennomgår håravfall. Ring oss gjerne på 47763668 om du ønsker konsultasjon til parykk, hårdel eller extentions.
Studentrabatt
Les mer
Glød Lillestrøm
20% studentrabatt på herreklipp hos Sebastian. 20% studentrabatt på striper M og folieteknikk M hos Vilde 20% studentrabatt på helfarge L og fargedesign L på mandag og onsdag fram til kl. 15.00.
I andre etasje på Lillestrøm Torv finner du vår salong, her har vi skapt en innbydende og avslappende atmosfære skjermet fra senteret.
Vi er et team av dyktige frisører og makeup artister som har fokus på service og kvalitet i våre arbeider. Vi har høy faglig kompetanse og videreutvikler oss jevnlig for å mestre både de nyeste teknikkene og de mer klassiske delene av faget.
KontaktAdresse: Torvet 6, 2000 Lillestrøm (se kart)Telefon: 63802020BESTILL TIME
ÅpningstiderMandag: 10:00 - 21:00Tirsdag: 10:00 - 21:00Onsdag: 10:00 - 21:00Torsdag: 10:00 - 21:00Fredag: 10:00 - 21:00Lørdag: 10:00 - 18:00Søndag: Stengt
Glød Skjetten
20% studentrabatt på alle behandlinger hos utvalgte frisører på: Mandag, tirsdag og onsdag fram til kl. 14.00. Gjelder ikke extensionsbehandlinger
Velkommen til vår avdeling på Skjetten senteret!Hos oss kan du nyte frisørbesøket i rolige omgivelse, vi setter deg som kunde i fokus og er opptatt av at du skal føle deg ivaretatt, trygg og få gode råd når du besøker oss.Våre frisører har bred og varriert faglig kompetanse.
Du finner oss i 2.etg, du kan enten bruke trapp eller heisen opp fra meny eller kjøre rundt senteret og parkere rett utenfor, helt uten parkeringsrestriksjoner.Hjertelig velkommen til Glød Skjetten!
KontaktAdresse: Nordensvei 15, 2013 Skjetten (Se kart)Telefon: 63802050BESTILL TIME
ÅpningstiderMandag: 10:00 - 19:00Tirsdag: 10:00 - 19:00Onsdag: 10:00 - 19:00Torsdag: 10:00 - 19:00Fredag: 10:00 - 19:00Lørdag: 09:00 - 15:00Søndag: Stengt
Studentrabatt
Les mer
Det er åpent når det passer deg
Vi har aldri forstått hvorfor treningssenter har bestemte åpningstider. Ingen vet når det passer for deg.
Se alle våre treningssentere
Gym i treningssenteret bare for jenter
Alle er velkommen. Vi liker valgfrihet. Derfor tilbyr by et eget rom bare for jenter.
Hvorfor velge når du kan få alt
Den beste treningen er den som faktisk skjer. Det er derfor du kan trene på alle våre senter, hvor enn du er.
Prisen for å trene bør ikke være for høy
Vi mener alle skal få muligheten til å leve et sunt liv. Ikke bare de men en saftig lommebok.
App for din trening
Hos Fitness24Seven bruker du vår app for å komme inn og ut fra treningssenteret. Den gir også jenter tilgang til våre jente-gym. I appen kan du booke, stille deg i kø og sjekke inn på gruppetreningstimer. Du kan dessuten se din treningsstatistikk fra siste uke og måned, se dine betalingskvitteringer samt dine medlemsfordeler.
Last ned vår app i dag - alt for en smidigere treningsopplevelse
Studentrabatt
Les mer
Om oss
Senter for studier av Holocaust og livssynsminoriteter (HL-senteret) er et forsknings-, dokumentasjons- og formidlingssenter med søkelys på holocaust og andre folkemord og på minoriteters vilkår.
HL-senteret holder til i den fredede og vakre Villa Grande på Bygdøy i Oslo. Bygningen har huset den allierte overkommando, diplomater og en helseutdanning før HL-senteret flyttet inn. I perioden 1941–1945 bodde Vidkun Quisling, leder for Nasjonal Samling, i huset sammen med sin kone Maria.
Utstillinger
På HL-senteret kan du blant annet se en utstilling om holocaust og en utstilling om hverdagsrasisme i Norge i dag. Senteret har også to kunstinstallasjoner og en historisk bunker fra 2. verdenskrig. Lørdager og søndager har vi omvisninger i utstillingene og bunkeren.
Åpne arrangementer
HL-senteret inviterer jevnlig til foredrag, panelsamtaler og boklanseringer om aktuelle temaer. Det koster ikke noe å delta (med unntak av konserter). Du finner programoversikten her.
Bibliotek og dokumentasjonsavdeling
HL-senteret jobber med dokumentasjon på temaene holocaust, antisemittisme, folkemord og minoriteters rettigheter. Du kan få tilgang til vårt bibliotek og våre arkiv- og gjenstandssamlinger etter avtale.
Kafé Villa Grande
Villa Grande har en koselig kafé der du kan kjøpe småretter og diverse drikke. Huset har en nydelig hage tilgjengelig for gjester når været innbyr til det.
HL-senteret har gode studentrabatter! Se hl-senteret.no for priser og åpningstider. Delta i de viktige samfunnsdiskusjonene!
Studentrabatt
Les mer
Studenter får gratis leie av bil til førerprøve og oppvarmingstime (verdi Kr.3500,-). Dette forutsetter at du tar hele opplæringen hos oss.
Dersom du tar store deler av opplæringen hos oss, får du halv pris på leie av bil til førerprøve og oppvarmingstime. ( verdi Kr.1750,-)
Se våre priser her
Oppmøtesteder
Vårt varemerke er å være fleksibel. Vi henter deg etter avtale på mange forskjellige steder i Kristiansand og omegn.
Online bestilling
Vi er en av de første trafikkskolene i Norge med online booking av kjøretimer og kurs for nye og eksisterende elever på vår nettside, selvfølgelig tilpasset alle skjermer. Ta en titt her
Studentrabatt
Les mer