Tannlege Walle AS
Alle studentvennlige bedrifter

Tannlege Walle AS

Lege | Tannlege
Studentrabatt (1)
Les mer om Tannlege Walle AS
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student

Studenttilbud fra Tannlege Walle AS

Studentrabatt / Studenttilbud Vi tilbyr undersøkelseskonsultasjon med 2 røntgenbilder til halv pris til studenter ved framvisning av studiebevis. Dersom det viser seg nødvendig med videre behandling avtaler vi det til fordelaktige priser for studenter. Vi har trivelige moderne lokaler og utstyr sentralt belagt i Moss med gode parkeringsforhold og lett adgang til offentlige kommunikasjoner. Ta kontakt for student tilbud.
Studentrabatt Moss
Les mer

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
Amok ligger på Enerhaugen Tøyen, i en gammel bygård på gateplan. Vi er både nabolagssalongen og har kunder fra hele byen. Hos oss har vi høy faglig kompetanse og vi ønsker å skreddersy besøket for deg i hyggelige og uformelle omgivelser. Vi har en variert kundekrets, dermed bred og allsidig kunnskap. Teamet vårt består både av make-up artister og frisører. Vårt hovedmål er at nettopp du skal føle deg som hjemme hos oss, og bli tatt vare på fra du kommer til du går. Åpningstider:Mandag: 10:00 - 19:00Tirsdag: 10:00 - 19:00Onsdag: 10:00 - 19:00Torsdag: 10:00 - 19:00Fredag:10:00 - 19:00Lørdag: 10:00 - 16:00Søndag: Stengt BESTILL TIME HER
Studentrabatt
Les mer
Fem element akupunktur kan gi deg en ny måte å være på fysisk og psykisk, fremme mer vitalitet og økt livsglede. Det skjer ved å behandle deg som en hel person, og ikke bare dine fysiske eller følelsesmessige symptomer. Målet er å gjøre noe med årsaken til ubalansen eller sykdommen. Behandling styrker din naturlige evne til selvhelbredelse, og hjelper deg tilbake i balanse. Mange kommer for hjelp mot stress og stressrelaterte symptomer, angst og depresjon. Føler du deg utilpass, har lite energi, eller ikke helt ser hvor veien går videre, kan fem element akupunktur være til god hjelp. En vanlig kommentar etter noen behandlinger som: ”Jeg har det bedre med meg selv” viser gjerne til økt overskudd, livsgnist og økt tilstedeværelse i eget liv, kvaliteter som følger fra en økt grad av indre ro. Mange oppsøker akupunktur også for mer spesifikke plager, som blant annet:  - hodepine - ryggplager - fordøyelsesproblemer - muskelsmerter - leddgikt - hudproblemer - utbrenthet - astma - allergi - depresjon - angst - menstruasjonsplager - graviditetskvalme - og mange andre plager Den første konsultasjonen tar 1,5 - 2 timer. Her går vi gjennom dine plager, din livsstil, familieforhold, historie, samt funksjonen av de ulike kroppslige systemene (søvn, fordøyelse etc.). Å få vite litt om deg og hvem du er avgjør hvordan jeg tilpasser behandlingen til deg og dine behov på best mulig måte. Påfølgende behandlinger tar 50-60 minutter. I fem element akupunktur bruker vi god tid på samtale for å få ordentlig informasjon om deg og din tilstand, spesielt i den første konsultasjonen. Derfor har vi kun én klient av gangen. Dette gir også rom for en ordentlig og helhetlig oppfølging, hvor du har mulighet til å ta opp ting du har behov for. Etter behov og ønske gir jeg også veiledning i enkle fysisk og mentale øvelser. Dette kan være for å fremme indre ro, øke energinivå og vitalitet, eller være rettet mot mer spesifikke plager. Jeg har lang erfaring med meditasjon, yoga og qigong. Ta kontakt hvis du har spørsmål, og kom gjerne innom for en uforpliktende samtale (ta kontakt for avtale). Som akupunktør er jeg medlem av Norske Naturterapeuters Hovedorganisasjon (NNH), som stiller krav til kvalitet og pasientsikkerhet. Studentrabatten gjelder ordinære priser.
Studentrabatt
Les mer
Vi har følgende studentrabatter: • Synsundersøkelse inkl. øyehelsekontroll 450,- • Linser: 10 % rabatt• 30 % rabatt på innfatning ved kjøp av komplett brille • Studentpakke: komplett brille fra 1500,- inkludert kvalitetsglass  Hvis du er brille- eller linsebruker, kan vi innhente opplysninger fra optikeren din mens du studerer i Trondheim, og vi kan skaffe både briller og linser til deg. Om du aldri har brukt briller eller linser tidligere, eller du tror at du trenger korrigering av synet, tar vi gjerne en undersøkelse av øynene dine. Ring oss på telefon 73 50 50 10 for en uforpliktende samtale med en av våre optikere! Vi er en optisk forretning med et bredt utvalg av merkevarer innen briller, høy faglig kompetanse og vi har drevet med optikk i generasjoner. Vi utfører: - Synsundersøkelser- Kontaktlinsetilpassing- Tørt øye behandling  Åpningstider er mandag - fredag 9-17, torsdag 9-18 og lørdag 10-16  For timebestilling ring 73505010 eller bestill time på nett: https://korenoptikk.no/bestill-synsprove/
Studentrabatt
Les mer
Kontakt:Telefon: 41203757E-post: Send e-post  Online oppfølging i hele landet (1100 kr/mnd for studenter – ordinær pris 2000 kr) Med online personlig trening kan du trene når og hvor det passer deg – uten å gå på kompromiss med kvaliteten. Jeg lager et skreddersydd treningsprogram tilpasset dine mål, og vi har ukentlig kontakt hvor vi evaluerer fremgang, justerer treningen og holder motivasjonen oppe. Perfekt for deg som ønsker struktur, støtte og progresjon i en travel studenthverdag.   Personlig trening i Oslo (700 kr per økt for studenter – ordinær pris 1000 kr) Vil du ha tett oppfølging og ekstra push under øktene? Da er personlig trening noe for deg. Her får du én-til-én veiledning, tilpasset ditt nivå og dine mål. Jeg legger stor vekt på å skape et trygt og motiverende miljø, der vi både jobber hardt og har det gøy. Målet er ikke bare at du skal nå målene dine, men at du skal gjøre det på en sunn og bærekraftig måte.   VO2maks-test i Oslo (500 kr for studenter – ordinær pris 1000 kr) Er du nysgjerrig på hvor god form du egentlig er i, og hvordan du kan trene smartere? En VO2maks-test måler ditt maksimale oksygenopptak, som er en av de beste indikatorene på kondisjon. Testen gir deg konkrete tall du kan bruke til å optimalisere utholdenhet, restitusjon og treningsopplegg. Et perfekt verktøy for både mosjonister og studenter som driver med idrett.
Studentrabatt
Les mer
Nausta er en del av sjøfronten i Molde. Lengst øst mot fergekaia finner du et badeområde med toalett, utedusj, stupebrett og badetrapp. Her ligger badstua plassert med enkel tilkomst via landgang. Badstua er åpen hver dag fra 6 om morgenen til 23 på kvelden. Bruk rabattkode STUDENT25 når du bestiller. Bestill her Parkering og tilkomstFra bussholdeplassen er det kun et par minutters gange og går du mot sjøen så finner du sjøfronten. Nærmeste parkering er ved kinoen, men det finnes også flere parkeringsmulighet i sentrum. Vårt mål har vært siden dag en å etablere et badstuetilbud i verdens fineste by. Vi skal skape et badstue-miljø som innbyggere og tilreisende til Molde kan ha gleden av. Vi vil skape byens beste helårs-opplevelse. Vårt tilbud skal være en helårs sentrumsnær attraksjon både for lokalbefolkningen og tilreisende.
Studentrabatt
Les mer
Undervisningen skal være personlig tilpasset hver enkelt elev. Det skal ikke innøves en kjørestil som er lik for alle.Halvorsen Trafikkskole fokuserer på at du skal bli en trygg sjåfør og trives bak rattet i samarbeid med hjemmet! Ta kontakt når du er klar for å begynne, eller hvis det er noe du lurer på! Tlf: 67124680 eller send en mail til post@halvorsentrafikkskole.no. Gå til:• Kursoversikt• Klasser/priser• Bestill kjøretime
Studentrabatt
Les mer