Care Center AS
Care Center AS
Bil | Motor
Studentrabatt (1)
Ta kontakt med Care Center for mer informasjon.
Studenttilbud fra Care Center AS
Ta kontakt med Care Center for mer informasjon.
Studentrabatt
Oslo
Les mer
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Hit kommer folk tilbake år etter år! Bergo Rom ligger sentralt midt i Beitostølen med gangavstand til alt, for både lange og korte ben. Her finner du dobbeltrom, dobbeltrom med sovesofa og familierom. Mange av rommene tillater hund. Vi gjør oppmerksom på at rom innenfor samme kategori kan ha noen mindre variasjoner. Bildene som er benyttet viser eksempel fra enkelte av rommene.
Beitostølen er et magisk reisemål året rundt, perfekt for eventyrlystne og de som søker ro. Om vinteren byr stedet på fantastiske muligheter for alpint, langrenn, hundeslede og mer, mens de imponerende fjellene også frister med spennende aktiviteter om sommeren.
Enten du er ute etter en romantisk helg, fart og gøy eller generelt uforglemmelige vinteropplevelser, har Beitostølen alt!
Opplev magiske dager i ett av Norges vakreste fjellområder!
Studentrabatt
Les mer
Kjøp for 4 personer i samme aktivitet, og få den femte personen gratis! Bruk kode BUY4GET1
ELVDe omkringliggende fjellene i Raundalen og Myrkdalen forsyner oss med ubegrenset, friskt, turkist vann som renner gjennom mange kløfter, elver og innsjøer.BLI VÅT HER
SKITTVåre sertifiserte terrengsykkelguider tar seg av syklister på alle nivåer, og tilbyr spennende singletrack-eventyr eller pittoreske turer for familie og venner.FLOW-STIER HER
FJORDUtforsk hjertet av Fjord Norge med våre turer til Nærøyfjorden/Sognefjorden og Hardangerfjorden, og få tilgang til eksklusive destinasjoner som kun finnes på vannet.UTFORSK FJORDENE
SNØOppdag Norge, et pudderparadis som bare venter på å bli utforsket. Med enorme, uberørte fjell og minimalt med folk, er Voss det ideelle valget for å fordype seg i uberørt natur.FORNY DEG PÅ SNØ
BESTILL | KONTAKT OSS
Les mer om våre aktiviteter:➥ Rafting➥ Kajakk➥ Terrengsykkel➥ El-sykkel➥ Kano➥ Fotturer➥ Sup brett➥ Truger➥ Ski / Snowboard
Les mer om våre typer:➥ Dagstur➥ Kombo➥ Flerdager➥ Utleie➥ Kurs➥ Taylor-made➥ Voss friluftssenter
BESTILL | KONTAKT OSS
Studentrabatt
Les mer
⭑ Frokost ⭑ Lunsj ⭑ Middag ⭑ Selskap ⭑
Mandag 09:00-16:00Tirsdag - Lørdag 09:00-18:00Søndag 11:00-18:00
⭑ Kjærlighet ⭑ Kvalitet ⭑Kultur ⭑ Historie ⭑
Vi serverer kvalitetsmat laget fra bunn av på vårt kjøkken. Her finnes alt fra tradisjonell norsk hverdagsmat til internasjonal festmat, kanapeer, kaker og desserter. Vår daglige kafémeny spenner fra smørrebrød, fersk focaccia, til fiskeretter, husets tradisjonsrike lapskaus, gulasj, italiensk pasta og pizzarull, til sesongferske råvarer som fårikål og kalvebryst. Be om vår selskapsmeny ved ulike arrangement - vårt kjøkken er magisk.
Studentrabatt
Les mer
Book bord her
På O’Learys får du følelsen av å være på bar i Boston, midt i hjertet av Oslo. Vi lover deg ekte, amerikansk atmosfære med tex mex og kjente klassikere på menyen. Mens burgere, ribs og nachos gir deg vann i munnen, sørger vi også for at du blir underholdt.
Enten du er av typen som liker å se på sport på TV eller ta del i spillet selv, har vi noe for deg. I tillegg til å vise sport på alle skjermer, kan du nemlig spille shuffleboard og boksespill hos oss.
Med andre ord er O’Learys på Oslo S det perfekte stedet å samle venner eller kolleger for god mat – og god stemning!
Studentrabatt
Les mer
Fem element akupunktur kan gi deg en ny måte å være på fysisk og psykisk, fremme mer vitalitet og økt livsglede. Det skjer ved å behandle deg som en hel person, og ikke bare dine fysiske eller følelsesmessige symptomer. Målet er å gjøre noe med årsaken til ubalansen eller sykdommen. Behandling styrker din naturlige evne til selvhelbredelse, og hjelper deg tilbake i balanse.
Mange kommer for hjelp mot stress og stressrelaterte symptomer, angst og depresjon. Føler du deg utilpass, har lite energi, eller ikke helt ser hvor veien går videre, kan fem element akupunktur være til god hjelp. En vanlig kommentar etter noen behandlinger som: ”Jeg har det bedre med meg selv” viser gjerne til økt overskudd, livsgnist og økt tilstedeværelse i eget liv, kvaliteter som følger fra en økt grad av indre ro.
Mange oppsøker akupunktur også for mer spesifikke plager, som blant annet:
- hodepine - ryggplager - fordøyelsesproblemer - muskelsmerter - leddgikt - hudproblemer - utbrenthet - astma - allergi - depresjon - angst - menstruasjonsplager - graviditetskvalme - og mange andre plager
Den første konsultasjonen tar 1,5 - 2 timer. Her går vi gjennom dine plager, din livsstil, familieforhold, historie, samt funksjonen av de ulike kroppslige systemene (søvn, fordøyelse etc.). Å få vite litt om deg og hvem du er avgjør hvordan jeg tilpasser behandlingen til deg og dine behov på best mulig måte. Påfølgende behandlinger tar 50-60 minutter.
I fem element akupunktur bruker vi god tid på samtale for å få ordentlig informasjon om deg og din tilstand, spesielt i den første konsultasjonen. Derfor har vi kun én klient av gangen. Dette gir også rom for en ordentlig og helhetlig oppfølging, hvor du har mulighet til å ta opp ting du har behov for.
Etter behov og ønske gir jeg også veiledning i enkle fysisk og mentale øvelser. Dette kan være for å fremme indre ro, øke energinivå og vitalitet, eller være rettet mot mer spesifikke plager. Jeg har lang erfaring med meditasjon, yoga og qigong.
Ta kontakt hvis du har spørsmål, og kom gjerne innom for en uforpliktende samtale (ta kontakt for avtale). Som akupunktør er jeg medlem av Norske Naturterapeuters Hovedorganisasjon (NNH), som stiller krav til kvalitet og pasientsikkerhet.
Studentrabatten gjelder ordinære priser.
Studentrabatt
Les mer
Nausta er en del av sjøfronten i Molde. Lengst øst mot fergekaia finner du et badeområde med toalett, utedusj, stupebrett og badetrapp.
Her ligger badstua plassert med enkel tilkomst via landgang. Badstua er åpen hver dag fra 6 om morgenen til 23 på kvelden.
Bruk rabattkode STUDENT25 når du bestiller. Bestill her
Parkering og tilkomstFra bussholdeplassen er det kun et par minutters gange og går du mot sjøen så finner du sjøfronten. Nærmeste parkering er ved kinoen, men det finnes også flere parkeringsmulighet i sentrum.
Vårt mål har vært siden dag en å etablere et badstuetilbud i verdens fineste by.
Vi skal skape et badstue-miljø som innbyggere og tilreisende til Molde kan ha gleden av. Vi vil skape byens beste helårs-opplevelse.
Vårt tilbud skal være en helårs sentrumsnær attraksjon både for lokalbefolkningen og tilreisende.
Studentrabatt
Les mer