Majoren Flyttebyrå Oslo
Alle studentvennlige bedrifter

Majoren Flyttebyrå Oslo

Flytting | Varetransp.
Studentrabatt (1)

Majoren Flyttebyrå er et flyttefirma i Oslo med lang erfaring og kjent for pålitelige tjenester og god service. Med en voksende liste av tilfredse kunder og anbefalinger fra ledende eiendomsmeglere, har Majoren Flyttebyrå etablert seg som et av de beste valgene for både private og bedrifter i Oslo.

Flyttebyrået tilbyr et bredt spekter av tjenester, inkludert flytting, flyttevask og mellomlagring.

Les mer om Majoren Flyttebyrå Oslo
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student
Takk
for at dere tilbyr
studentrabatt!
- StudentTorget-teamet
på vegne av studenter i Norge
STUDENTVENNLIG
flyttebyrå
2026
Verifisert av StudentTorget.no

Studenttilbud fra Majoren Flyttebyrå Oslo

Majoren Flyttebyrå er et flyttefirma i Oslo med lang erfaring og kjent for pålitelige tjenester og god service. 20% studentrabatt på flyttehjelp hos oss
Studentrabatt Oslo
Les mer
Adresse
Rosenborggata 3, 0356 Oslo
Åpne i google maps
Telefon
93464211
Adresse
Rosenborggata 3, 0356 Oslo

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
Stikk ut i bakken uten å blakke deg! Som student får du hele 40 % rabatt på dagskort. Perfekt for en spontan pause fra pensum – eller når du bare må ha litt frisk luft og fart. Les mer her: https://www.skigeilo.no/skipass/studentpriser Sesongkort: 38% rabatt Planer om å stå mye? Da er sesongkortet gull – kjør så mye du vil hele vinteren for én fast pris. Aller best deal for deg som elsker ski (og å få mest mulig for penga). Les mer her: https://www.skigeilo.no/skipass/studentpriser   Om oss I alpinbakkene på Geilo kan du velge mellom 46 nedfarter for ulike ferdighetsnivåer. Bakkene er fordelt på 5 baseområder, og skibussen tar deg fra ene dalsiden til den andre. SkiGeilo har syv unike spisesteder, enten du er ute etter en rask lunsj, varm kakao, eller en gourmetopplevelse med utsikt, har vi noe som passer enhver smak. Geilo har 3 parker med et bredt utvalg av forskjellige elementer tilpasset alle nivåer - fra nybegynner til ekspertnivå. Parkene inneholder hopp, rails, bokser og andre morsomme elementer. Vi har også 3 skibusser som tar deg ut på alpin, og hjem igjen - helt gratis! SkiGeilo er et av Norges største alpinanlegg, og har vunnet «Norway’s Best Ski Resort» seks år på rad!   For åpningstider, se HER.Sjekk ut aktiviteter og arrangementer gjennom hele vinteren HER.Trenger du overnatting? I så fall kan du bestille HER. For mer info om spisesteder, skibuss, skiutleie, afterski og mer finner du her https://www.skigeilo.no/vinter.
Studentrabatt
Les mer
UTFORSK, LEK OG LÆRTeknisk museum er nasjonalmuseum for teknologi, industri, naturvitenskap og medisin. Billetten inkluderer inngang til Oslo vitensenter og Nasjonalt medisinsk museum. TIPS! Et perfekt sted for første date Hva skjer• Program• Utstillinger Se våre åpningstider Vår visjon er å være det mest engasjerende, kunnskapsgivende og morsomste museet i Norge. Utstillingene – Museet har mer enn 25 permanente og temporære utstillinger om blant annet IKT, energi, industri, medisin, transport, instrumenter og musikkmaskiner. Se museumskart. Lekende læring i Oslo vitensenter – Oslo Vitensenterer stedet for å ha det gøy mens du lærer, alt fra å teste reaksjonstid til å konkurrere med en venn om å ha mest hjernekontroll (og mye mye mer). Utforsk også naturvitenskapelige og teknologiske prinsipper innenfor temaene energi, fysiske fenomener, kroppen, matematikk og verdensrommet. Medisinsk historie gjennom tidene – Nasjonalt Medisinsk Museum inneholder medisinhistoriske utstillinger om alt fra kroppens innside til grøssfremkallende operasjonsteknikker. Avdelingen sitter også på store samlinger av gjenstander, bøker og arkivalia. Museumsbutikk og kafé – Museumsbutikken har spennende produkter som inspirerer til lekende læring, og Åpent Bakeri tilbyr byens beste bakst i uforglemmelige omgivelser.  Stiftelse fra 1914 – Foreningen Norsk Teknisk Museum ble stiftet i 1914, i forbindelse med den store jubileumsutstillingen på Frogner i Oslo. Flere av museets gjenstander stammer fra denne utstillingen. Les om våre samlinger og gjenstander her. Samtids- og historiske utstillinger – Norsk Teknisk Museum har siden starten hatt oppgaven med både å være samtidsmuseum og historisk museum for industri, vitenskap og teknologi. I dag har museet også det nasjonale ansvar for Nasjonalt medisinsk museum. Brobygger mellom ulike fagtradisjoner – Museet skal formidle sammenhengen mellom teknologi, medisin og kultur over tid, i tillegg til å gi innsikt i grunnprinsippene for moderne teknologiske prosesser og produkter som i dag omgir oss. Vårt vitensenter illustrerer de fysiske lovers grunnprinsipper gjennom tilbud om lekende læring via interaktive installasjoner. Museets største utfordring er å være brobygger mellom fragmentert ekspertkunnskap på den ene siden og offentligheten i bred forstand på den andre.
Studentrabatt
Les mer
Om oss Senter for studier av Holocaust og livssynsminoriteter (HL-senteret) er et forsknings-, dokumentasjons- og formidlingssenter med søkelys på holocaust og andre folkemord og på minoriteters vilkår. HL-senteret holder til i den fredede og vakre Villa Grande på Bygdøy i Oslo. Bygningen har huset den allierte overkommando, diplomater og en helseutdanning før HL-senteret flyttet inn. I perioden 1941–1945 bodde Vidkun Quisling, leder for Nasjonal Samling, i huset sammen med sin kone Maria.   Utstillinger På HL-senteret kan du blant annet se en utstilling om holocaust og en utstilling om hverdagsrasisme i Norge i dag. Senteret har også to kunstinstallasjoner og en historisk bunker fra 2. verdenskrig. Lørdager og søndager har vi omvisninger i utstillingene og bunkeren.    Åpne arrangementer HL-senteret inviterer jevnlig til foredrag, panelsamtaler og boklanseringer om aktuelle temaer. Det koster ikke noe å delta (med unntak av konserter). Du finner programoversikten her.    Bibliotek og dokumentasjonsavdeling HL-senteret jobber med dokumentasjon på temaene holocaust, antisemittisme, folkemord og minoriteters rettigheter. Du kan få tilgang til vårt bibliotek og våre arkiv- og gjenstandssamlinger etter avtale.    Kafé Villa Grande Villa Grande har en koselig kafé der du kan kjøpe småretter og diverse drikke. Huset har en nydelig hage tilgjengelig for gjester når været innbyr til det. HL-senteret har gode studentrabatter! Se hl-senteret.no for priser og åpningstider. Delta i de viktige samfunnsdiskusjonene! 
Studentrabatt
Les mer
• 30% studentrabatt på innfatning ved kjøp av komplett brille• 10% studentrabatt på halvt- og helårspakker med linser Du finner oss på Sandvika Storsenter, Holmen Senter, Oslobukta og Aker Brygge. Hos oss kan du ta en grundig synsundersøkelse der vi korrigerer brille- og linsestyrker og kontrollerer øyehelsen din. Vi har også spesialister på flere felt, eksempelvis tørre øyne, svaksyntoptikk, barn & syn, filterglass blant annet ved migrene og spesiallinser blant annet ved keratokonus. Du finner også et stort utvalg av solbriller fra merker som Celine, Miu Miu, Moscot og flere.  Les mer og book time på www.optikergkrogh.no VÅRE AVDELINGER: Sandvika StorsenterBrodtkorbsgt 7, 1338 SandvikaT: 67807290E: sandvika@optikergkrogh.no Holmen SenterVogellund 6, 1394 NesbruT: 66773720E: holmen@optikergkrogh.no OslobuktaOperagata 75C, 0194 OsloT: 48847110E: oslobukta@optikerkrogh.no Aker BryggeHolmens gate 8, 0250 OsloT: 48847151E: akerbrygge@optikerkrogh.no ØyehelseklinikkSandvika Storsenter Servicebygget 3. etgT: 96009553E: klinikk@optikergkrogh.no
Studentrabatt
Les mer
Om oss Oslo-filharmonien tilbyr studenter 50% rabatt på ordinære klassiske konserter og 30% på våre "Kort & klassisk"-konserter utvalgte onsdager. Musikkstudenter kan få billetter til kr. 100,- i billettluka i Oslo Konserthus på konsertdagen og ved kjøp av Plukk & mix for musikkstudenter. Oslo-filharmonien er et klassisk orkester i verdensklasse og får jevnlig besøk av verdens ledende solister og dirigenter. Vår faste konsertarena er Oslo Konserthus. Vi spiller klassisk orkestermusikk innenfor et bredt repertoar, fra de tidligste orkesterstykker til helt nyskrevet musikk - og ikke minst alt i mellom. Se alle våre konserter på ofo.no/kalender Ta med studentbevis ved kjøp av billetter og på konsert. Kort og klassiskKort og klassisk-konserter spilles på onsdager, og i sesongen 24/25 har vi 7 av dem. Konsertene er uten pause og varer ca. 1 time inkl. konsertintroduksjon fra scenen. Det som spilles på disse konsertene er verker som er blant de mest populære klassiske orkesterstykkene. Sjekk ut og bestill billetter her: Kort og klassisk - program og billetter.  Chillout-konserter I tillegg lanserer vi denne sesongen Chillout-konserter. Først ute er to konserter allerede 5. september på Trekanten her i Oslo. Dette er ordentlig lave skuldre-konserter, hvor du kan slenge deg ned i en lenestol med en drink i hånda, og bare nyte avslappende musikk med et litt mindre klassisk ensemble.  Hva er Oslo-Filharmonien? Oslo-filharmonien er et internasjonalt anerkjent symfoniorkester med over 100 musikere og en over 100 år lang historie. Her finner du den viktigste informasjonen om orkesteret på ett sted. Oslo-filharmonien spiller årlig mer enn 130 konserter med fullt orkester og mindre kammergrupper i Oslo, Europa og resten av verden. Orkesteret spiller musikk innenfor et bredt repertoar, ofte med internasjonalt kjente solister og dirigenter, og drar jevnlig på turneer i inn- og utland. Oslo-filharmonien har 108 fast ansatte musikere og en administrasjon på 25. Klaus Mäkelä har vært orkesterets sjefdirigent siden 2020. Kontaktinformasjon salgskontor@ofo.no
Studentrabatt
Les mer
Studenter har fast 20 % rabatt på mandager og 15 % alle andre dager.  Helse eller velvære? Du trenger ikke å velge! ✨ Massasje er viktig for fysisk velvære og sunnhet, men ikke bare det: Massasje forbedrer konsentrasjonen, og er derfor viktig for studenter. Særlig i eksamensperioden! 🎓 Etter behandlingen får du forbedret funksjon, smidighet, bevegelighet, redusert spenning og smerte. Forskning* viser at nivået på flere gode hormoner (oksytocin, dopamin, serotonin) økes, og nivået på stresshormoner (kortisol) senkes. Terapeut Muskelterapeut Peter Kuzinski er utdannet fra Axelsons og er medlem av Norges Massasjeforbund (NMF). Han har tidligere erfaring fra bl.a. Klinikk for alle, Nemus, The Well og Farris Bad. Kom til meg for → Medisinskrettet idrettsmasasje og avslapende behandling. Eller kanskje begge deler?  Klassisk massasje → For de som vil forebygge skader, smerte, betennelser og forbedre idrettsprestasjon, restitusjon, eller rett og slett slappe av i en stressende hverdag.→ Studenter får 15% rabatt hver dag, og 20% på blåmandag! Massasjekurs → Kurs for opptil 3 par, venner osv. Du lærer grunnlegende grep innen massasje for å hjelpe hverandre i hverdagen. → Slå dere sammen fire stykker, og få studentrabatt på kurs!  Gavekort → Kjøp gavekort til en som fortjener det. "Ikke la hvem som helst behandle deg!" - Norges Massasjeforbund. Ta kontakt hvis du lurer på noe!→ 988 30 213 *Kilde: TIFFANY FIELD , Cortisol Decreases and Serotonin and Dopamine Increase Following Massage Therapy, „International Journal of Neuroscience”, 10, 2005, s. 1397–1413,
Studentrabatt
Les mer