B-BE Trafikkskole
Alle studentvennlige bedrifter

B-BE Trafikkskole

Trafikkskole
Studentrabatt (1)

Vårt mål er å gi en god og pedagogisk opplæring som bygger på den enkelte elevs forutsetninger. Vi vil at dere som kunder skal føle dere verdsatt og gå hjem å tenke at i dag ble jeg et klokere menneske.

Les mer om B-BE Trafikkskole
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student
Takk
for at dere tilbyr
studentrabatt!
- StudentTorget-teamet
på vegne av studenter i Norge
STUDENTVENNLIG
trafikkskole
2026
Verifisert av StudentTorget.no

Studenttilbud fra B-BE Trafikkskole

Vårt mål er å gi en god og pedagogisk opplæring som bygger på den enkelte elevs forutsetninger. Vi vil at dere som kunder skal føle dere verdsatt og gå hjem å tenke at i dag ble jeg et klokere menneske.
Studentrabatt Stavanger
Les mer
Adresse
Hundvagveien 48, 4085 Hundvag
Åpne i google maps
Telefon
45370299
Adresse
Hundvågveien 48, 4085 Hundvåg

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
Film fra Sør er verden som kommer til Oslo. En verden av snåle, gripende, rystende og lattervekkende historier som treffer en i magen og åpner hjerter. Med det nyeste og beste fra Afrika, Asia og Latin-Amerika, bringer hovedstadens eldste filmfestival oss nærmere kulturer noen har sterke bånd til og andre vet lite om.  I løpet av 11 festivaldager kan du blant annet oppleve publikumsfavoritten fra Tokyo International Shark Film Festival, HOTSPRING SHARKATTACK, lekne KILL THE JOCKEY eller dystopiske A BRIGHT FUTURE. Festivalen byr også på en rekke spennende arrangementer, deriblant samtaler med internasjonalt anerkjente regissører, japansk filmhelg med aktiviteter, utekino, frokostvisninger, utstillinger, konserter og ulike fester. Den 35. utgaven av Film fra Sør arrangeres fra 06. NOV – 16. NOV, 2025.Utforsk hele programmet og kjøp billetter på filmfrasor.no *Studentpris på kr 110 per billett gjelder på ordinære festivalvisninger på Vika kino, Klingenberg kino og Cinemateket. På Vega Scene er studentprisen kr 140. Gjelder ikke arrangementer.
Studentrabatt
Les mer
Studentrabatten gjelder ikke på minstepris kl. 1.500. ➜ Se alle våre tatovører og deres arbeider her Vi har åpent alle dager 12.00 - 20.00. Du er velkommen til å ta en tur innom! Vår adresse er Prinsens gate 2 (se kart) Om oss Etablert i 2018 startet Working Class Tattoo som en drøm i et lite lokale i et arbeiderklassestrøk i Oslo. Vår misjon var enkel: Å skape et velkomment studio med dyktige tatovører som lager solide og tidløse tatoveringer – i et miljø der kunden alltid står i sentrum. Gjennom årene har vi vokst til å bli et av Oslos største tatoveringsstudioer, men visjonen vår er fortsatt den samme. Teamet vårt er en dynamisk blanding av erfarne fagfolk og nye talenter, og vi tilbyr et bredt spekter av stiler for enhver smak. Enten du ønsker et skreddersydd motiv eller vil velge blant hundrevis av unike flash-design, har vi noe for deg. Vi har også en dyktig piercer på huset som tilbyr trygge og stilfulle piercinger som setter prikken over i-en på looken din. Studioet ligger bare to minutters gange fra Oslo S, er godkjent av helsemyndighetene og holder de høyeste standarder for hygiene og profesjonalitet.
Studentrabatt
Les mer
UTFORSK, LEK OG LÆRTeknisk museum er nasjonalmuseum for teknologi, industri, naturvitenskap og medisin. Billetten inkluderer inngang til Oslo vitensenter og Nasjonalt medisinsk museum. TIPS! Et perfekt sted for første date Hva skjer• Program• Utstillinger Se våre åpningstider Vår visjon er å være det mest engasjerende, kunnskapsgivende og morsomste museet i Norge. Utstillingene – Museet har mer enn 25 permanente og temporære utstillinger om blant annet IKT, energi, industri, medisin, transport, instrumenter og musikkmaskiner. Se museumskart. Lekende læring i Oslo vitensenter – Oslo Vitensenterer stedet for å ha det gøy mens du lærer, alt fra å teste reaksjonstid til å konkurrere med en venn om å ha mest hjernekontroll (og mye mye mer). Utforsk også naturvitenskapelige og teknologiske prinsipper innenfor temaene energi, fysiske fenomener, kroppen, matematikk og verdensrommet. Medisinsk historie gjennom tidene – Nasjonalt Medisinsk Museum inneholder medisinhistoriske utstillinger om alt fra kroppens innside til grøssfremkallende operasjonsteknikker. Avdelingen sitter også på store samlinger av gjenstander, bøker og arkivalia. Museumsbutikk og kafé – Museumsbutikken har spennende produkter som inspirerer til lekende læring, og Åpent Bakeri tilbyr byens beste bakst i uforglemmelige omgivelser.  Stiftelse fra 1914 – Foreningen Norsk Teknisk Museum ble stiftet i 1914, i forbindelse med den store jubileumsutstillingen på Frogner i Oslo. Flere av museets gjenstander stammer fra denne utstillingen. Les om våre samlinger og gjenstander her. Samtids- og historiske utstillinger – Norsk Teknisk Museum har siden starten hatt oppgaven med både å være samtidsmuseum og historisk museum for industri, vitenskap og teknologi. I dag har museet også det nasjonale ansvar for Nasjonalt medisinsk museum. Brobygger mellom ulike fagtradisjoner – Museet skal formidle sammenhengen mellom teknologi, medisin og kultur over tid, i tillegg til å gi innsikt i grunnprinsippene for moderne teknologiske prosesser og produkter som i dag omgir oss. Vårt vitensenter illustrerer de fysiske lovers grunnprinsipper gjennom tilbud om lekende læring via interaktive installasjoner. Museets største utfordring er å være brobygger mellom fragmentert ekspertkunnskap på den ene siden og offentligheten i bred forstand på den andre.
Studentrabatt
Les mer
Studentrabatten gjelder behandlingene under: Ansiktsbehandlinger➥ Microneedling behandling➥ Ansiktsmassasje➥ Green Peel➥ Kjemisk peeling Hender og føtter➥ Manikyr➥ Pedikyr Massasje➥ Klassisk massasje➥ Aromaterapi massasje➥ Kroppsbehandling Vipper og Bryn➥ Farge og forming av Bryn➥ Vippeløft og brynslaminering➥ Vippeextensions Voksing➥ Voksing av ansikt og overkropp➥ Brasiliansk voksing➥ Lymfmassasje / Lymfedrenasje➥ Profhilo behandling
Studentrabatt
Les mer
Om oss Senter for studier av Holocaust og livssynsminoriteter (HL-senteret) er et forsknings-, dokumentasjons- og formidlingssenter med søkelys på holocaust og andre folkemord og på minoriteters vilkår. HL-senteret holder til i den fredede og vakre Villa Grande på Bygdøy i Oslo. Bygningen har huset den allierte overkommando, diplomater og en helseutdanning før HL-senteret flyttet inn. I perioden 1941–1945 bodde Vidkun Quisling, leder for Nasjonal Samling, i huset sammen med sin kone Maria.   Utstillinger På HL-senteret kan du blant annet se en utstilling om holocaust og en utstilling om hverdagsrasisme i Norge i dag. Senteret har også to kunstinstallasjoner og en historisk bunker fra 2. verdenskrig. Lørdager og søndager har vi omvisninger i utstillingene og bunkeren.    Åpne arrangementer HL-senteret inviterer jevnlig til foredrag, panelsamtaler og boklanseringer om aktuelle temaer. Det koster ikke noe å delta (med unntak av konserter). Du finner programoversikten her.    Bibliotek og dokumentasjonsavdeling HL-senteret jobber med dokumentasjon på temaene holocaust, antisemittisme, folkemord og minoriteters rettigheter. Du kan få tilgang til vårt bibliotek og våre arkiv- og gjenstandssamlinger etter avtale.    Kafé Villa Grande Villa Grande har en koselig kafé der du kan kjøpe småretter og diverse drikke. Huset har en nydelig hage tilgjengelig for gjester når været innbyr til det. HL-senteret har gode studentrabatter! Se hl-senteret.no for priser og åpningstider. Delta i de viktige samfunnsdiskusjonene! 
Studentrabatt
Les mer
⭑ Frokost ⭑ Lunsj ⭑ Middag ⭑ Selskap ⭑ Mandag 09:00-16:00Tirsdag - Lørdag 09:00-18:00Søndag 11:00-18:00 ⭑ Kjærlighet ⭑ Kvalitet ⭑Kultur ⭑ Historie ⭑ Vi serverer kvalitetsmat laget fra bunn av på vårt kjøkken. Her finnes alt fra tradisjonell norsk hverdagsmat til internasjonal festmat, kanapeer, kaker og desserter. Vår daglige kafémeny spenner fra smørrebrød, fersk focaccia, til fiskeretter, husets tradisjonsrike lapskaus, gulasj, italiensk pasta og pizzarull, til sesongferske råvarer som fårikål og kalvebryst. Be om vår selskapsmeny ved ulike arrangement - vårt kjøkken er magisk.
Studentrabatt
Les mer