AB Frisør
Frisør | Hårpleie
Studentrabatt (1)
AB Frisør tilbyr studentrabatt! Ta kontakt med dem for mer informasjon.
Studenttilbud fra AB Frisør
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Vi brenner for det vi driver med, og gjør alltid vårt ytterste for at tiden du er hos oss skal bli så bra som mulig for deg!
Har du spørsmål om hvilke produkter og behandlinger som passer for akkurat din hud så hjelper vi deg gjerne!
Velkommen til oss!
Våre behandlinger:• Vipper og Bryn• Voks• Ansikt• Make-up• Elektrolyse• Kropp• Fotterapi• Microneedling• Pedikyr• Vippeløft
→ Bestill behandling her
Kontakt oss:Telefon: 55311880E-post: post@kjerstishudpleie.no
Studentrabatt
Les mer
Hei studenter!
Leter du etter en rimelig og pålitelig tannlege? Da er du på rett sted!
For alle nye studenter tilbyr vi førstegangsundersøkelse, inkludert to røntgenbilder og enkel tannrens, til 800 kr (ord.pris 1380,-).
I tillegg gir vi 20 % rabatt på videre behandlinger.
Kirurgisk fjerning av visdomstann koster deg kun 3850,- (inkl. HELFO-refusjon) hos spesialist i oral kirurgi og oral medisin (ord. pris 5000,-).
Husk å be om StudentTorgets studentrabatt og ha med gyldig studentbevis!
Om Grünerløkka Tannhelsesenter
Grünerløkka er en veletablert allmenn og spesialistklinikk som ligger sentralt på Grünerløkka. Vårt mål er å kunne tilby førsteklasses behandling fra faglig oppdaterte tannleger. Du vil møte serviceinnstilte medarbeidere med lang klinisk erfaring.
Vi er 3 allmennpraktiserende tannleger, 1 spesialist i periodonti (tannkjøttsykdommer), og 1 spesialist i oral kirurgi og oral medisin.
Vi har en varm og imøtekommende atmosfære, med et team som trives godt sammen. Pasientene våre sier at de føler seg beroliget og avslappet hos oss. Vi tar oss god tid med hver pasient, og prioriterer at du skal føle deg godt ivaretatt og komfortabel hos oss.
Selv om et tannlegebesøk kanskje ikke er noe man gleder seg til, jobber vi hardt for at opplevelsen din skal være så behagelig som mulig.
Åpningstider
Våre åpningstider er mandag, tirsdag, torsdag og fredag: kl. 08.30 - 17.00, og onsdag: kl. 08.30 - 18.00. Vi holder stengt lørdag, søndag og helligdager.
Ikke vent! Spar penger og ta vare på smilet ditt – book din time i dag og dra nytte av våre fantastiske studenttilbud!
Studentrabatt
Les mer
Rødtvedt Tannhelsesenter AS holder til på Rødtvet, sentralt i Groruddalen med lett adkomst med t-bane, buss og bil – se lenke her.
Vi er en veletablert og moderne klinikk som tilbyr de fleste former for tannbehandlinger. Tannlegene Naia O. Halvorsen og Silje Bach har mange års erfaring innenfor de fleste områder av tannbehandling. Les tilbakemeldingene om oss på legelisten.no
Vi tilbyr:• Akutt tannlegehjelp• Fyllinger i fortenner og jeksler• Tannkjøttbehandling• Rotfylling• Trekking av tenner• Kirurgisk fjerning av tenner• Bleking av tenner • Protetisk behandling: kroner, broer, skallfasetter, porselensfasader• Bittskinner – som ledd i behandling av ømme tyggemuskler, hodepine,tannslitasje• Tannimplantater
*Gyldig studentbevis må fremlegges uoppfordret, og semesteravgift må være betalt. Studentrabatten gjelder ikke fakturabetaling, salgsartikler eller tanntekniske utgifter, og kan ikke kombineres med andre tilbud/rabatter.
Vi ønsker å tilby studenter denne rabatten da det pr. dags dato er et for dårlig tilbud i den offentlige tannhelsetjenesten for dere unge. Det er et lovfestet tilbud for 21-24 åringene slik at dere har rett til å bli behandlet i den offentlige tannhelsetjenesten. Det er også et tilbud i den offentlige tannhelsetjenesten som ikke er lovfestet til dere mellom 25-28 år. Dessverre er kapasiteten hos det offentlige for dårlig, slik at tilbudet ikke er godt nok.
Som et tilbud til dere som studerer og som kompensasjon for ovennevnt, tilbyr vi 20% rabatt på undersøkelse og tannbehandling (det gjelder ikke for salgsvarer, fakturagebyr eller tannteknikk)
Kontakt oss
Studentrabatt
Les mer
Plikter og bekymringer kan glemmes for en stund, nå dreier det seg om å gi deg selv ett lite pusterom. En fantastisk gave for kropp, helse og sjel! ♨🛁
Velkommen til 🌿Lillehammer SPA🌿, ditt komplette velværesenter i Lillehammer og omegn!
Lillehammer SPA er international anerkjent og har fått diverse utmerkelser på høyt International nivå. Hos oss kan du nyte vår lange erfaring, og et bredt spekter av behandlinger innen helse og velvære - BRASILIANSK VOKSING er en av dem💆♀️
Brasiliansk voksing er vår desiderte mest populære behandling, og ikke uten grunn! Vi setter kvalitet på våre produkter høyt og er svært profesjonelle, og ikke minst har vi mange års erfaring med ekte voks-eksperter fra Brasil der behandlingen opprinnelig stammer fra.
De fleste hudterapeuter kan vokse, men ikke alle er spesialister på brasiliansk voksing. Lillehammer SPA er kjent for sin brasilianske voksing, som utføres av meget dyktige og erfarene voksterapeuter.
Lillehammer SPA tilbyr ALT FRA VOKSING, VIPPEEXTENSIONS, VIPPELØFT, FARGING AV VIPPER OG BRYN, FOTPLEIE, MANIKYR, OVER 100 forskjellige behandlinger å velge mellom.
🎓Studenttilbud🎓Lillehammer SPA har noe for alle og enhver - i tillegg til gode priser. Som student får du 10%rabatt på alt under 1000kr og 20% rabatt på alt over 1000kr. ved fremvisning av studentbevis 🌿
Tilbudet kan ikke kombineres med andre rabatter eller bonus via mobilappen vår.
→ ✨Sjekk ut alle behandlinger, og book time her✨
Vi er stolte av å kunne tilby våre prisbelønnte behandlinger, og hos oss får du personlig service over forventning. Vil du for eksempel gi bort en uforglemmelig gave? Sjekk ut vår overraskelsespakke 🌿
ÅpningstiderMandag 09.-17.Tirsdag 09.-17.Onsdag 09.-20.Torsdag og Fredag 09.-20.Lørdag 10.-15. (enkelte lørdager til kl.18)
A warming spa where you least expect it! Velkommen til Lillehammer Spa 🌻
Studentrabatt
Les mer
Studentrabatten kan ikke kombineres med andre tilbud.
• Se våre tjenester• Se merker
Frank Olsen Brilleoptikk har holdt til i Bergen i over 70 år, og er nå en av de eldste optikerforretningene mellom de syv fjell. Vi har høyt fokus på å levere god service, veiledning, reparasjoner og sørge for at du sitter igjen med en brille/kontaktlinse du er veldig fornøyd med. Våre optikere er offentlig godkjent og klare til å bistå med synsprosessen. Vi er vel også den eneste optikerforretningen som leverer gratis synsundersøkelse og vi sørger alltid for å ha gode tilbud til hele studentkulturen her i Bergen. Nå som hverdagen preges av skjerm-titting og god gammaldags bok-stirring, kan det fort være du også som student trenger hjelp med synet til en rimelig pris.
Vi er en av de få frittstående brilleforretningene og hos oss får du velge mellom sol-/brilleinnfatninger fra de ledende motedesigneren i verden. Om vi ikke har det du er på utkikk etter, kan vi bestille det du måtte ønske. Vi har kun brilleglass fra de mest anerkjente glassleverandørene, som Essilor, Carl Zeiss og Rodenstock.
Studentrabatt
Les mer
VI BEHANDLER FØLGENDE:
Nakke- og hodeplager• hodepine• svimmelhet• stiv nakke/kontornakke• kink i nakken
Korsryggsplager• isjias/falsk isjias• lumbago• stivhet i korsrygg
Bryst- og ryggplager• smerte• dårlig bevegelse• hoste- og nyse smerter• dårlig sirkulasjon
Bein og fot• utstråling sete/lår/legg• muskelstrekk• kneplager• leggkramper• hopperkne/løperkne
Smerter i skulder og arm• utstråling• bortdovning arm/hånd• tennisalbue/golfalbue• musearm• nedsatt skulderbevegelse• stive/vonde håndledd
Åpningstider:Man - Tors: 07:30-18:00Fredag: 07:30-16:00
BESTILL TIME HER
Studentrabatt
Les mer