Interoptik Sjøhaug & Sande
Interoptik Sjøhaug & Sande
Optiker | Optikk
Studentrabatt (1)
Opptil 30 % rabatt hos Interoptik Sjøhaug og Sande AS. Vi er en veletablert synsklinikk i Trondheim sentrum som har hjulpet folk til bedre syn i 59 år. Vi satser bevisst på gi deg god og personlig service.
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student
Takk
for at dere tilbyr
studentrabatt!
for at dere tilbyr
studentrabatt!
- StudentTorget-teamet
på vegne av studenter i Norge
på vegne av studenter i Norge
STUDENTVENNLIG
BEDRIFT
2025
Verifisert av StudentTorget.no
Studenttilbud fra Interoptik Sjøhaug & Sande
Opptil 30 % rabatt hos Interoptik Sjøhaug og Sande AS. Vi er en veletablert synsklinikk i Trondheim sentrum som har hjulpet folk til bedre syn i 59 år. Vi satser bevisst på gi deg god og personlig service.
Studentrabatt
Trondheim
Les mer
Nettside
Adresse
Thomas Angells gate 22 7405 Trondheim
Relaterte studentrabatter og tilbud
Vis alle
Studentrabatten gjelder behandlingene under:
Ansiktsbehandlinger➥ Microneedling behandling➥ Ansiktsmassasje➥ Green Peel➥ Kjemisk peeling
Hender og føtter➥ Manikyr➥ Pedikyr
Massasje➥ Klassisk massasje➥ Aromaterapi massasje➥ Kroppsbehandling
Vipper og Bryn➥ Farge og forming av Bryn➥ Vippeløft og brynslaminering➥ Vippeextensions
Voksing➥ Voksing av ansikt og overkropp➥ Brasiliansk voksing➥ Lymfmassasje / Lymfedrenasje➥ Profhilo behandling
Studentrabatt
Les mer
Lik oss på Facebook og motta gode tilbud der.
Om Hårsveis'n
Salongen ligger sentralt til i Tromsø sentrum, og har vært der siden juli 2004
Vi er en liten gjeng frisører som er her for deg. Vi setter kvalitet og god service høyt, og synes det er en selvfølge at du som kunde skal føle deg godt mottatt i salongen . Du tar deg en kopp kaffe mens du venter på din tur til å freshe deg opp.
Vi ønsker at du skal føle deg flott og at det er den beste utgaven av deg selv som går ut i Tromsøs´s gater når du er ferdig med din egentid hos oss.
Dersom du lurer på noe, hjelper vi deg gjerne!
Spør oss gjerne om råd angående hår og hodebunn.
Du kan følge oss på Facebook og på Instagram.
Vi ser frem til å se deg.
Bestilling av time
Du kan bestille din time når og hvor det passer deg.- www.harsveisen.no - timebestilling på nett- Fra vår Facebookside kan du ringe gratis og bestille
Åpningstider
Mandag - tirsdag - fredag: 09.00 - 16.00 Onsdag: 09.00 - 17.00 Torsdag: 09.00 - 18.00 Lørdag: 10.00 - 15.00
Søkeord: klipp barn, dame, herre, krans, lugg, skjegg, hårvask, glatte håret, botanic farge, farge ettervekst, farge, herrefarge, loreal, bleking, foliestriper, striper, minicolor, antipermanent, permanent, hårkur, hurtigkur, farge bryn, oppbygningskur, studentrabatt, student priser, student tilbud.
Studentrabatt
Les mer
Amok ligger på Enerhaugen Tøyen, i en gammel bygård på gateplan. Vi er både nabolagssalongen og har kunder fra hele byen.
Hos oss har vi høy faglig kompetanse og vi ønsker å skreddersy besøket for deg i hyggelige og uformelle omgivelser. Vi har en variert kundekrets, dermed bred og allsidig kunnskap. Teamet vårt består både av make-up artister og frisører.
Vårt hovedmål er at nettopp du skal føle deg som hjemme hos oss, og bli tatt vare på fra du kommer til du går.
Åpningstider:Mandag: 10:00 - 19:00Tirsdag: 10:00 - 19:00Onsdag: 10:00 - 19:00Torsdag: 10:00 - 19:00Fredag:10:00 - 19:00Lørdag: 10:00 - 16:00Søndag: Stengt
BESTILL TIME HER
Studentrabatt
Les mer
Padsport er en norsk bedrift som tilbyr kvalitetsutstyr for padelspillere alt fra racketer og tilbehør. Vi brenner for sporten og ønsker å gjøre det enklere for både nybegynnere og erfarne spillere å finne riktig utstyr som passer deres spillestil. Hos Padsport får du pålitelig service, rask levering og produkter nøye utvalgt for maksimal ytelse på banen.
Få 20 % rabatt med koden PADSTUDENT20 på padsport.no
Studentrabatt
Les mer
FASTE STUDENTRABATTER HOS OSS
🎟 STUDENTRABATT – 50 % på våre egenproduksjoner
Som student får du hele 50 % rabatt på billetter til alle våre egenproduksjoner, på billettkategoriene P3–P7.Rabatten gjelder alle ukedager – unntatt fredag og lørdag.→ Kjøp billetter med studentrabatt her
Et besøk hos oss skal være en kjærkommen pause fra hverdagen, med underholdning i særklasse. Vi byr på musikaler, folkekomedier, familieforestillinger og klassiske drama – både nyskrevne verk og velkjente titler.På Nye Hjorten Teater skal det føles som lørdag hele uka. Vi tror på kraften av fysiske opplevelser i en digital tid – det å være til stede i øyeblikket, sammen.→ Trykk her for å ta deg en pause fra studiene!Velkommen i teatret! 🎭
Studentrabatt
Les mer
Vi har følgende studentrabatter:
• Synsundersøkelse inkl. øyehelsekontroll 450,- • Linser: 10 % rabatt• 30 % rabatt på innfatning ved kjøp av komplett brille • Studentpakke: komplett brille fra 1500,- inkludert kvalitetsglass
Hvis du er brille- eller linsebruker, kan vi innhente opplysninger fra optikeren din mens du studerer i Trondheim, og vi kan skaffe både briller og linser til deg. Om du aldri har brukt briller eller linser tidligere, eller du tror at du trenger korrigering av synet, tar vi gjerne en undersøkelse av øynene dine.
Ring oss på telefon 73 50 50 10 for en uforpliktende samtale med en av våre optikere!
Vi er en optisk forretning med et bredt utvalg av merkevarer innen briller, høy faglig kompetanse og vi har drevet med optikk i generasjoner.
Vi utfører:
- Synsundersøkelser- Kontaktlinsetilpassing- Tørt øye behandling
Åpningstider er mandag - fredag 9-17, torsdag 9-18 og lørdag 10-16
For timebestilling ring 73505010 eller bestill time på nett: https://korenoptikk.no/bestill-synsprove/
Studentrabatt
Les mer