Thon Hotel Trondheim
Alle studentvennlige bedrifter

Thon Hotel Trondheim

Hotell | Overnatting
Studentrabatt (1)

-

Les mer om Thon Hotel Trondheim
Lokale og landsdekkende tilbud
Mer enn 1.000 studentrabatter
Spar penger som student

Studenttilbud fra Thon Hotel Trondheim

Studenter får 30% rabatt på ordinære priser
Studentrabatt Trondheim
Les mer

Relaterte studentrabatter og tilbud

Vis alle
Kontakt:Telefon: 41203757E-post: Send e-post  Online oppfølging i hele landet (1100 kr/mnd for studenter – ordinær pris 2000 kr) Med online personlig trening kan du trene når og hvor det passer deg – uten å gå på kompromiss med kvaliteten. Jeg lager et skreddersydd treningsprogram tilpasset dine mål, og vi har ukentlig kontakt hvor vi evaluerer fremgang, justerer treningen og holder motivasjonen oppe. Perfekt for deg som ønsker struktur, støtte og progresjon i en travel studenthverdag.   Personlig trening i Oslo (700 kr per økt for studenter – ordinær pris 1000 kr) Vil du ha tett oppfølging og ekstra push under øktene? Da er personlig trening noe for deg. Her får du én-til-én veiledning, tilpasset ditt nivå og dine mål. Jeg legger stor vekt på å skape et trygt og motiverende miljø, der vi både jobber hardt og har det gøy. Målet er ikke bare at du skal nå målene dine, men at du skal gjøre det på en sunn og bærekraftig måte.   VO2maks-test i Oslo (500 kr for studenter – ordinær pris 1000 kr) Er du nysgjerrig på hvor god form du egentlig er i, og hvordan du kan trene smartere? En VO2maks-test måler ditt maksimale oksygenopptak, som er en av de beste indikatorene på kondisjon. Testen gir deg konkrete tall du kan bruke til å optimalisere utholdenhet, restitusjon og treningsopplegg. Et perfekt verktøy for både mosjonister og studenter som driver med idrett.
Studentrabatt
Les mer
Vi brenner for det vi driver med, og gjør alltid vårt ytterste for at tiden du er hos oss skal bli så bra som mulig for deg! Har du spørsmål om hvilke produkter og behandlinger som passer for akkurat din hud så hjelper vi deg gjerne! Velkommen til oss! Våre behandlinger:• Vipper og Bryn• Voks• Ansikt• Make-up• Elektrolyse (ikke studentrabatt)• Kropp• Fotterapi• Microneedling• Pedikyr• Vippeløft → Bestill behandling her Kontakt oss:Telefon: 55311880E-post: post@kjerstishudpleie.no
Studentrabatt
Les mer
For å få tilbudet, bruk riktig kampanjekode i appen «Min Trening» ved innmelding: SOMMER1 = EgentreningSOMMER2 = Egentrening (student/offshore)SOMMER3 = GruppetreningSOMMER4 = Gruppetrening (student/offshore) Ikke gå glipp av denne sjansen - meld deg inn i dag og start treningen med oss!   Vi gleder oss til å se deg på BPC! - Tilbudet gjelder kun for nye medlemmer.- 12 måneders binding.- Binding starter fra september. Om ossVi tilbyr romslige lokaler, moderne utstyr, ny ventilasjon og et kompromissløst fokus på renslighet. Det er våre medlemmer som gjør BPC unikt - Den inkluderende atmosfæren, det sterke fellesskapet og det motiverende miljøet skaper et treningssenter som passer for alle – uansett erfaring eller nivå. Les mer om:• Egentrening• Gruppetrening• Velvære• Utstyr Se omvisning av gymmet her
Studentrabatt
Les mer
Book bord her På O’Learys får du følelsen av å være på bar i Boston, midt i hjertet av Oslo. Vi lover deg ekte, amerikansk atmosfære med tex mex og kjente klassikere på menyen. Mens burgere, ribs og nachos gir deg vann i munnen, sørger vi også for at du blir underholdt. Enten du er av typen som liker å se på sport på TV eller ta del i spillet selv, har vi noe for deg. I tillegg til å vise sport på alle skjermer, kan du nemlig spille shuffleboard og boksespill hos oss. Med andre ord er O’Learys på Oslo S det perfekte stedet å samle venner eller kolleger for god mat – og god stemning!
Studentrabatt
Les mer
Studentrabatten gjelder behandlingene under: Ansiktsbehandlinger➥ Microneedling behandling➥ Ansiktsmassasje➥ Green Peel➥ Kjemisk peeling Hender og føtter➥ Manikyr➥ Pedikyr Massasje➥ Klassisk massasje➥ Aromaterapi massasje➥ Kroppsbehandling Vipper og Bryn➥ Farge og forming av Bryn➥ Vippeløft og brynslaminering➥ Vippeextensions Voksing➥ Voksing av ansikt og overkropp➥ Brasiliansk voksing➥ Lymfmassasje / Lymfedrenasje➥ Profhilo behandling
Studentrabatt
Les mer
Studenter får 10 % studentrabatt Vi tar imot både private, grupper og bedrifter, samt byr på god servering ☕🥐 fra Restaurantvognen Kari Sofie kun 20 meter fra klatreparken. Les om studentrabatten til Kari Sofie. Her finnes både godt med sitteplasser og rekreasjonsmuligheter. Parkering 🅿️finner du ved hovedinngangen til Domkirkeodden P1 Klikk og se,samt langs Strandvegen og bort til Jernbanemuseet P2 Klikk og se.
Studentrabatt
Les mer